Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pereca

Quote from: Bred on 19-06-2006, 12:53:07
Ja znam devojku koja je X puta polagala jer nije hteo da joj da manju ocenu od 10

Pa, da, to je taj isti trip

zoe

Heh, a dal bi onda toj 9 sa pismenog pomogao onaj gorepomenuti dekolte?!  :)
Salu na stranu, cudne te njegove reakcije... :roll:

pereca

#32
Izvinjavam se na pogresnoj informaciji, Trinity nije obnovila god, namolila je profu da je pusti jer joj je bilo za uslov. A godinu je obnovila druga devojka koja je imala 10 na pismenom. Polagale su u istom roku, pa sam ih pomesala.


trinity

#33
Ma mislila sam da cu ga ubiti kada mi je rekao da on ne moze da me pusti jer sam imala visoku ocenu na pismenom i zao mu je da mi da sest
Ja dala 3 ispita u oktobru za uslov i samo mi taj falio
Sto se maleseva tice nije bitan ni izgled niti sta on se covek odusevljava kad vidi da je student uredan, muskarci prolaze nekako, ali kad mu dodje devojka koja je aljkava mislim da poludi i sigurno da ocenu manje, tako je i kod medenice
Kad vide da si doteran, nasminkan, nalakirani nokti, uzivaju u ispitu i dobre su volje sto je najbitnije
Ja sam polozila upisala trecu, sto i vama zelim

yeca

ha ha ovo jo¹ nisam èula  8)
Ja sam polagala kod Medenice, ljudi njena kancelarija je ko du_e mala i ona nema ¹anse da vidi va¹u najnoviju suknju i jo¹ bolje sandale..
tralala

Al-Jasmina

Dobro, to kad je profesoru ZAO da da manju ocenu
opet govori da je taj neko
dosao sa manje znanja... :confused:
i to je specijalna situacija...

ne moze se sve tako lako uopstiti ali trudim se  :wink:
I'm only human  :happy:



milena

Kao sto je rekla trinity, biti uredan, nasminkan, nalakiran! SA OSMEHOM!! Raspolozen! Ja sam polagala kod Maleseva. To jako voli!
Srecno svima!!

Aleksandra

Ako ima neko ko je  kod Maleseva na usmenom,a nece izlaziti ili bi zeleo da se menja za termin,neka se javi,ja sam 30.tog juna,a odgovaralo bi mi bilo sta kasnije...pozz:)

Al-Jasmina

Jel to uopste moze? Mislim meni ne treba ali ono...

lijepa bosanka

Male¹ev je super i kod njega ako ste obavezno izadjite....moje drugare je pu¹tao i sa dva pitanja...
ja sam kod njega polo¾ila i super je.....Ali ima to da kad udjete osmijeh...i pravite se da sve znate....Profa je super....samnom se prvo isprièao...i onda me pitao....ma ja sam odu¹evljena....On i Kapetanoviæka do sad na faxu ubjedljivo najbolji utisak su mi ostavili.....
Jednu je moju koleginicu zezao u fazonu...."Ti si Beogradjanka....jel' lijepo kad ti mama sprema ruèak svaki dan?"....tako mi je ona rekla...mislim da nije lagala jer nije u tom fazonu....nego vjerovatno svi oni imaju svoje lo¹e dane...

To za sredjivanje....postoji...ali mislim da je kod njega bitno da primijeti da nisi upla¹en ili tako ne¹to!!
Ocjena sa pismenog ima mnogo uticaja......I profesor sabere,podijeli i to je to.....Ja imala 6 na pismenom,10 na usmenom u indexu pi¹e 8.....on je definitivno bolji od Medenice.....ja kod nje nisam smjela izaæi....kakav opasan pogled ima....uf.....

P.S. Moj vam je savjet da pola¾ete tu fizièku,jer ¹u¹ka se da æe Kuntiæka poèeti da ispituje.....a ona je mnoooogo opasna....nama MB smijeru dr¾i KHLM,mora¹ sve da zna¹ kao pjesmicu.....stra¹no!!!!!!!!

sreæno kolege!!!!  :C


yeca

ma i medenica nije uop¹te toliko stra¹na kao ¹to kru¾e urbane legende...
ja kad sam bila na ispitu, pro smo se fino isprièale, ona mi isprièala vic i onda navalila na mene..
al sam polo¾il  :wink:

katarina

Ajde jos malo ko je polagao kod Medenice da mi kaze utiske! Ja izlazim sad kod nje... bas me drrrma trema..... A pogled.....da se najezis! Al zena je meni uzasno lepa, ali i opasna! :shock

zoe

Мени ова физичка баш тешка! Имам ја 9 на писменом ал овај усмени мнооого опширан. А јел Малешев воли у детаље да му објашњаваш? ЛБ ти си добила 10 ај мало причај како је то изгледало. Није ми циљ само да прођем, било би добро и неку лепу оценицу добити! :embarrased:

yeca

medenica je nama rekla na ispitu pre nego ¹to smo poèeli da pi¹emo koncept da i ona i profesor tra¾e da koncept obavezno sadr¾i GRAFIKE, DEFINICIJE I FORMULE SA OBJA©NJENIM VELIÈINAMA I JEDINICAMA, a sve ostalo æete vas dvoje komentarisati.
po¹to sam ja spremala tu fizièku nesreænih 7 dana, ja nisam crtala grafike ali jesam znala definicije i formule i pitala me je grafike ....
ali nije bilo stra¹no. Kod nje mora da se od svakog pitanja po ne¹to zna (nemojte me pitati koliko je to ne¹to)

pitajte asistentkinje - neke su rade da pomognu.
slobodno i obavezno, nemate ¹ta da izgubite ako ih pitate, a meni je jedna rekla celo jedno pitanje (svesni ste da za sedam dana nisam mogla da spremim sva pitanja) i pomogla mi direktno da polo¾im...

SREÆNO!!!

nimerija

Quote from: zoe on 23-06-2006, 11:56:20
Мени ова физичка баш тешка! Имам ја 9 на писменом ал овај усмени мнооого опширан. А јел Малешев воли у детаље да му објашњаваш? ЛБ ти си добила 10 ај мало причај како је то изгледало. Није ми циљ само да прођем, било би добро и неку лепу оценицу добити! :embarrased:
Sve sto si cula o Malesevu je istina.... Budi nasmejana, imaj sve grafike, osmeh na lice, on ne zalazi mnogo u detalje(bar kod mene nije slucaj), samo se ti smej i budi samouverena.... Gleda koju ocenu imas iz fizike, cisto da bi prokomentarisao i gnjavio te malo ako nije visoka(ja imam 7 ali mi je ipak dao deset.....)