Gubljenje nevinosti - ljubav, navika, panika?

Started by Darker, 25-11-2006, 18:04:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Ma smrdo, ja samo istra¾ujem drugu stranu...
Znam ljude koji sa sve hemijom i leptiriæima nisu ni¹ta uradili. Ili su bili 3 godine sa nekim u vezi pa se ni¹ta nije desilo. A da ne pominjem susednu temu, gde je sex jako bitan faktor u tim leptiriæima...

Smrda

pa mozda smatraju da treba da se ceka brak?!!?
a...otkud znam...a mozda zaista imaju probleme samopuzdanja ili poverenja....

dyki

Pa da, leptiri kratko traju a ako ne bude sexa - umru za dz :) Samo sam hteo da dodam da je devojka koja je izvalila "sto? sta mu fali?" totalni retard i takodje nema... polovinu, tj. decka :) Ne bih uzimao njeno misljenje kao relevantno po bilo kom pitanju :)

SPRING

Cudni su ljudi.... Ne valja ako si neaktivan, ne valja ni ako si (prema njihovom misljenju) suvise aktivan... A sve to u principu nema veze sa njima...  :roll:

Smrda

Poslao: dyki 
Ubaci citat
Pa da, leptiri kratko traju a ako ne bude sexa - umru za dz  Samo sam hteo da dodam da je devojka koja je izvalila "sto? sta mu fali?" totalni retard i takodje nema... polovinu, tj. decka  Ne bih uzimao njeno misljenje kao relevantno po bilo kom 

....toliko o pritisku drustva...obicno ga stvaraju ljudi koji sebe pronalaze u odredjenim situacijama...i koji projektuju svoje probleme na druge..

Al-Jasmina

Ima momaka koji imaju tripove povodom svoje muskosti..
malo one imaginarne a malo i neke hiruski resive, koje pravoslavlje nije regulisalo za razliku od par drugih vera :>

Sto se tice vremena i razloga za prvi put...to bih ostavila da svako sam proceni
da li je sazreo, prezreo ili nezreo
i ko ce mu u tome pomoci :)

Darker

Dobro, da ne skreæemo previ¹e, ja sam izgubio nevinost iz potrebe, probao sam iz zaljubljenosti (previ¹e puta) nije i¹lo, onda sam se maltene drugarski re¹io bede i bilo mi je mnogo dobro... D¾abe ljubav i zaljubljenost, kad to predstavlja samo muèenje...
Jass, ajde svega ti, bar malo pojasni te tripove

AquArius

Biras blisko okruzenje koje te nece osudjivati.
Koje ce razumeti, podrzati.

Biras kome ces reci i kada i pod kojim uslovima da li si ili nisi ... bio s nekim, i do koje mere.
Neces reci bas svakome, sve.
I ne treba.

Biras s kim ces voditi ljubav/spavati.
Biras kada.

Odluka je tvoja, intimna,
jer ko je taj neko drugi ko ce ti u (ovom slucaju reci) - ti si (ne)normalna/an.


Al-Jasmina

Tripovi su recimo visak kozice,
ubedjenost da je velicina presudna,
etc...

Darker

Quote from: AquArius on 26-11-2006, 23:50:18
Biras blisko okruzenje koje te nece osudjivati.
Koje ce razumeti, podrzati.

Biras kome ces reci i kada i pod kojim uslovima da li si ili nisi ... bio s nekim, i do koje mere.
Neces reci bas svakome, sve.
I ne treba.

Biras s kim ces voditi ljubav/spavati.
Biras kada.

Odluka je tvoja, intimna,
jer ko je taj neko drugi ko ce ti u (ovom slucaju reci) - ti si (ne)normalna/an.


¹efice, tebe smo èekali. I tvoj glas razuma :cvet
To je sve tako, ali eto, malo neobavezno èantramo... O dru¹tvenim pojavama... Imali so temu u kojoj se pominje da klinci sve mlaði stupaju u intimne odnose... Ajde malo da èantramo i o drugoj strani...

Al-Jasmina

Cure koje ne daju nevinost, jelte?

E pa znas kako,
veliki grad a stidljivi ljudi...
Sve se nadas veliki je svet a on uzasno mali...


vladimir


Darker

E da, fora je u tome ¹to ja to ne vidim kao da one ne daju nevinost... Nego ne znaju kako da je se re¹e, i za¹to i sa kim???
Moja poenta je, koja naravno nije univerzalni princip, da je to bolje uraditi drugarski, nego iz zaljubljenosti... Idealno bi bilo iz ljubavi, ali za to je veæ potreban sex, on tako daje dimenziju svemu... Mada ne nu¾no, ali to su skoro iizuzeci...
Vladimire:??

AquArius

Kad nabijes odredjen broj godina u ... iskustvo ... recimo... onda mozes i da odlucis da li ces ili neces...

E sad, ja znam da momci volU da se hvalU kako su oni ovako, oni onako, kako su oni ovu, a onda i onu ...
Hocu reci, momcima mnogo teze pada da se to desi kasnije. I zato zure, da pozure  :wink:
Jer valjda kontaju, sto pre pocnu, vise iskustva, vise sigurosti, vise sanse...
Sto i jeste negde tako. 

A devojke, ... nije ni nama svejedno kad cemo i sta cemo, ali vecini je bilo vazno da taj prvi put bude savrseno-divno-nezan, pa kad god...

Znam nekoliko devojaka 25+ koje su nevine i svakoj je prica drugacija.
Ima svega...

A momak 25+ nevin ne bi to, cini mi se ni mrtav, ni mortus priznao...

Al-Jasmina

Drugarsko gubljenje nevinosti je vise za muski rod...
Curama to redje pada na pamet...
a veruj mi nafilovane smo visokim kriterijumima