Va¹a tajna seksi fantazija

Started by Bred, 26-07-2006, 02:04:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stef

Quote from: Al-Jasmina on 04-12-2006, 20:29:48


Uf...a komarci...brrrrrrr
ne volem ja preterano te barske momente


[/quote]Sta fali, to mu dode kao sex u troje? sala...

Darker

Mnogo si mi ti neki ¹aljiv mladiæ, zna¹?
P.S. te¹ko da ovde jedna poruka nije off, po¹to je tema va¹a TAJNA fantazija, a ovde ispado¹e sve javne;)

Dukica

Meni i dalje niko nece da kaze sta je kapela na faxu?! :> :>
Stef,ti si iskusan u tim stvarima,ajd reci mi sta je....

Rokenrol

Na otvorenom,u proljece,kad se priroda budi,u nekoj divljini,po mogucstvu u nekoj sumi... :lol:

stef

 @Dukice: mislim da je drugi naziv za to digestor... :>

anaj

#65
brod talasi vetar paluba

Darker

Ufff ¹to ste svi romantièni... Jo¹ vam samo zalazak sunca fali:D

Al-Jasmina

Sta fali zalasku...sve rumeno...od stida :>

dirigent

Te vase fantazije su sve nekako romanticne  , a uostalom na moru , plazi  ili ma gde tako ,to je sve lako izvodljivo (ono za komarce je tacno, izujedali su me na ratnom ostrvu pre neku godinu).

    Niko da kaze nesto stvarno perverzno. Ja o ovoj temi pri tom nemam nista reci, jer ono sto sam fantazirao ostvario sam , a ono sto preostaje nije za forum a uostalom je too much cak i za mene.
    Pri tom tumacim fantaziju kao nesto sto je zabranjeno ili neuobicajeno na ovaj ili onaj nacin. A sunce ,polje sumskog cveca i sl, je veoma lepo ali to je samo moguci mizanscen za `pravu stvar`.
    Kad smo kod mesta i estetike , vodio sam ljubav u versajskom parku , pod plastom sena ,,u pozadini drvoredi i sum fontana , a sa razglasa muzika Zan Batist Lilija. 

Al-Jasmina

Quote from: dirigent on 17-06-2008, 10:00:05


    Niko da kaze nesto stvarno perverzno. Ja o ovoj temi pri tom nemam nista reci, jer ono sto sam fantazirao ostvario sam , a ono sto preostaje nije za forum a uostalom je too much cak i za mene.
   

:wink: pa sad ti je valjda jasno sto su i ostali cutali :trfr:
ili se drzali romantike i nezne erotike

dirigent

Ono sto ostane `izmedju redova` ovde, ostace tako najverovatnije i u zivotu. :1

dirigent

auuu , 8 meseci o ovoj temi niko nista da kaze? Pa sta vi radite ljudi ili ne radite?

     Jel neko probao neki swing sa parom na pr.? Ili bar mastao o tome? 

     Bolje priznajte odma , sve je bolje nego virtualna anonimna voajerizacija tudjih sloboda putem velikog brata , trenutka istine i sl. kao kompenzacija za vlastitu neodlucnost uz nusprodukt  uzdizanja superega pravomudrenosti i morala.

     

Kamicak

Au covece. Mrtva tema,sta mrtva, zabetonirana. Nit ljubavi nit seksa. A daaaaaaa, ispitni rok:)

dirigent

Siroti kamicak , raspada se od ucenja. Ja da prijavim da sam polozio 3 i 4 . Sad sam zreo za magistarski , al mislim da cu morati u Svedsku ili Holandiju ako se resim , jer ovde nema gde da se izucava visa matematika.   :~  :streber:  :~   :1

pozitiva

imam dosta fantazija,skrivene i nisu,jer je moj partner upucen,samo jos da ih realizujem... :smekerica: