Usmeni ispit kod profesorke Agbabe

Started by Boca, 29-01-2007, 22:23:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Enea

Quote from: MiKy on 29-01-2007, 22:46:44
u principu treba odgovarati konkretno na postavljeno pitanje,tacno je da ne voli da se siri prica...

kako kada... sve zavisi od njenog raspolozenja... izuzeci potvrdjuju da je trazila da se pricha, jer shta je valjda se umorila od propitivanja, pa bi da slusha samo.. devojku je oborila jer se spremala tachno, i kratko da odgovara na pitanja, i nije bash 100% nabiflala materiju kao lekcije...

kod nje... samo srecja da te....

AnaCrvena

Quote from: majamil on 31-01-2008, 15:08:59
Да ли неко зна, да ли је изашао списак за усмени за 2. термин код проф. Агбабе?   :help2:
jeste!od ponedeljka pocinje da pita!

majamil

Хвала пуно  :cvet Ех да продужише  :ohwell:

AnaCrvena

i ja sam se tome nadala...ovako,nema sanse da obnovim i tako... :ohwell:
a005

toy


AnaCrvena

konacno sam polozila farmaceutsku!!! 8) :V :b7: :peace: :~ :K :ziveli
i to kod prof. Agbabe!stvarno mi je bilo maksimalno opusteno,nije me pitala stvarno nista suludo i spektakularno...samo ukratko da objasnim cemu sluzi grupa lekova iz pitanja,neki specifican i vazan metabolizam (npr nifedipin,vit.D),da joj kazem koji je heterociklus u pitanju i sl.sve u svemu,nista sto nigde ne pise i nije objasnjeno...i sto god nisam znala iz prve,odmah mi je davala blizu odrednicu da mi pojasni na sta misli...sve u svemu,nakon duge agonije spremanja ovog ispita,sam ispit je prosao prilicno glatko-zena me je spasila daljeg bubanja gomile formula,sto je i bio moj osnovni problem vezan za farmaceutsku.(znala sam samo 2 H2 blokatora i to jedva,i samo po 1 iz svake grupe antiparkinsonika,ali sam znala sustinu i opste formule,i nije bilo problema.kod sotea,a posebno kod zorice sa tim konceptom ne bih mogla ni da pocnem odgovaranje...)

Enea

ajme mene, Anchi, sad Lisca pod ruku pa na cjepi sa Eneom  :wink:
chestitammmmmm!!

AnaCrvena

[off] hvala!!! ti bar razumes koliko olaksanje sad osecam! prenecu Liscu predlog  :wink: [/off]

bla,bla,bla

Evo da ispunim obecanje koje sam dao profesorki,a to je da se zalim(o) kako je u njenoj kancelariji hladno sto zbog atmosfere(salu na stranu) sto zbog grejanja-nema klimu zato sto joj smeta,a grejalicu nema gde da prikljuci(sve uticnice su zauzete) . . .

maki

da li neko zna kada ce poceti usmeni kod prof.Agbabe u aprilskom roku?

diskaaa

ja sam nesto cula od 15.4.,sto bi bilo odlicno,ali pitanje da li je tacno...znace se u petak,kad izadju spiskovi

mina-L

I ja sam cula da prof.Agbaba krece da ispituje od 13.4!

tixy

Super iskustvo...  :) :) :)
Profesorka pita stvarno logicne stvari,hemiju & metabolizam.. Samo hrabro  :cvet

frckica-j

I samo nemojte da se ubedaèite ili rasplaèete kad se razgoropadi! Ne znate pa ¹ta? To ¹to se ona ljuti, njen problem!  :wink:

Samo lagano i racionalno...

(To vam govori neko ko je okin'o kod nje (a polo¾io kao Sotea) i na koga se naljutila! Ali opet, ona je meni carica!!!  :~ Stvarno je gotivim! A i zaslu¾ila sam da padnem tako da nije do nje nego do mene. Temperamentna ¾ena, ¹ta æe¹, ali barem nismo spavali na predavanjima kod nje!!!)

diskaaa

tacno tako ,a i ne dere se bez razloga..mislim da je kod nje najlakse poloziti,ne trazi nikakve gluposti,vec samo logiku,da znas o cemu govoris..