KHLM - utisci sa ispita

Started by marina985, 12-02-2007, 14:16:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marina985

jel neko moze da mi kaze kakva je kunticka na ispitima? a posebno ako nemate sve pluseve na onim testovima

zoca

profesorka je fenomenalna....na ispitu zeli da vidi da si sve razumela....znaci ne nastrebala vec razumela...ja i dalje stojim iza toga da boljeg profesora do sada na ovom fakultetu nisam imala...ali ponavljam profesora u pravom smislu te reci (ne zvanje koje su dobili time sto predaju, vec stvarno zalaganjem i trudom da predavanja budu sto zanimljivija)...
ali na ispitu isto tako trazi dosta...samim tim sto i pruza dosta zeli i da znas dosta....

Darker

A je l'ne mo¾e na lepe oke da se proðe? :smekerica:

zoca

pa zavisi koliko su ti lepe.... :roll:
salim se nema moras da znas...a jos ako si isao na predavanja tj odradio sve one testice onda imas tako jedan +

marina985

hvala na informacijama. polagala sam danas,dobila sam 10 i nije me mnogo cimala. ali je zato sve ljude posle mene upropastila. ja sam bila prva pa je valjda zato bila blaga. posle je obarala zbog gluposti. tako da... nije bas naivno

Shix

koja je bre Kunticka?koji je to ispit?????? :wall:

zoca

to ti je predmet za biohemicare - klinicko-hemijsko laboratorijske metode... :) dosta je slicno fizickoj hemiji...

Darker

Quote from: marina985 on 14-02-2007, 13:07:01
hvala na informacijama. polagala sam danas,dobila sam 10 i nije me mnogo cimala. ali je zato sve ljude posle mene upropastila. ja sam bila prva pa je valjda zato bila blaga. posle je obarala zbog gluposti. tako da... nije bas naivno
Koja si pitanjca imala?

marina985

uv-vis kvantitativna analiza,lamber-berov zakon,kalibraciona kriva; drugo-hromatogram i efikasnost hromatografske kolone i trece jon-selektivne i gasne elektrode

Darker

Extra, hvala... Reci mi samo je l' ti bira¹ svako pitanje, ili izvlaèi¹ grupe?

marina985

biras jedno po jedno. nego kod prve grupe pitanja,opticke metode, pitanja su pisana na belim papiricima, pa moze malo i da se vidi sta pise! cisto ako ti nesto ne lezi...

Darker

Izvukao sam extra pitanja, prvi ispit na kome mislim da sam dobio ocenu koju zaslu¾ujem, odnosno srazmernu pokazanom znanju...
Dobra je stvar ¹to se odgovara pred svima...

zoca


avgogh

zna li ko kad je KHLM u aprilu?

ivanaivana

DA li bi neko mogao da mi odkuca ispitna pitanja?