potvrdjivanje farmakologije

Started by kaja, 28-02-2007, 15:34:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

helena

potvrda za novembarski rok je u ponedeljak 1.novembra od 9 do 12.  :wink:

Nea

Da li neko zna datum potvrde za decembarski rok? Hvala!

katira

Potvrda za decembarski rok je 1., 2. i 3. od 9-12h

@n@

kada je potvrda ispita iz farmakologije u januaru?
niko se ne javlja na telefon na ovom zavodu...

hvala.

Bred

Pa naravno da se niko ne javlja -> Radni dani tokom novogodi¹njih i bo¾iænih praznika (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,18041.0.html)

@n@

... i dalje se niko ne javlja...
da li je neko dobio info u vezi sa potvrdom ovog ispita?
da li i dalje vazi potvrda mailom?

hvala

Natasa16

Vazi potvrda mailom,na taj nacin mozes da potvrdis do 13.,ali svakako moras otici do faksa kako bi odnela prijavu.

ana n

 
   Kada ce biti potvrdivanje ispita za februarski rok?

xyz

Indeksi i prijave se nose od 31. do 02.02.,pise na sajtu fakulteta.

ana n



   Ako potvrdis izlazak mail-om,da li i tada vazi taj rok 31.1 - 2.2 za predaju indexa?

xyz

Indeksi moraju da se odnesu do 02.02.,mislim da nije ni bilo potvrdjivanja mailom.Ovaj rok je specifican zato sto pitaju i studente III,IV i V godine.Obicno je potvrda mailom prva tri dana ispitnog roka,a indeksi se nose kasnije.Sad je bilo da se indeksi nose od 31.01.-02.02.,a apsolventski rok pocinje 01.02.,tako da nema pravila kad su u pitanju redovni rokovi kada pitaju i redovne studente.

ana n

 
   xyz,
   hvala na odgovoru,novajlija sam po pitanju polaganja farme,pa nisam videla informaciju na sajtu.Ne znam kakva korist od
   potvrdivanja mail - om,ako opet treba da se nose prijave pre ispita (jedino ako umesto 2 puta ides jednom).

mimm

za apsolvente je drugacije, malocas pogledah na supi..

Predaja indeksa za apsolvente koji pola¾u ispit iz farmakologije u februarskom ispitnom roku biæe odr¾ana prema sledeæem rasporedu:

- N. Ugre¹iæ, R. Stepanoviæ P., M. Saviæa 09.02.2011. do 10h;
- K. Iliæ, A. Novakoviæ 10.02.2011. do 10h.

Ispit od 14-18.02.2011., prema rasporedu koji æe biti objavljen na dan predaje indeksa, 09.02. i 10.02. u 12h.

(http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/46/posts/5921)

xyz

Izbacili su dva obavestenja,jedno prosle nedelje,a drugo danas.U onom od prosle nedelje se takodje pominju apsolventi.Ja sam uradila kako je pisalo u prvom,produzili su i izbacivanje rasporeda za apsolvente.
ana n i ja potvrdjujem(tj.potvrdila sam) sad po prvi put ,jedino nam ostaje da redovno pratimo obavestenja na sajtu.

ana n

 
  vazi xyz,praticemo