Usmeni ispit kod prof. Nade Majkić-Sing

Started by benefit, 21-06-2006, 19:49:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pcelica

Danas je bio ispit kod Majkic-Sing, i lepo je protekao... Bez maltretiranja, opusteno i sa dobrim ocenama... Neko ko posmatra sa strane bi rekao da je ona nezainteresovana, tako da sto vise pricas, izgleda da bolje znas... pa vi sad gledajte sta cete i kako cete... :box

alfie


Polaze li neko kod Nade Majkic sa du martu?
Kadddd?

anchica

Majkicka pita, pored onih 30 pitanja na pocetku teme, i neproteinska azotna jedinjenja (mokracnu kiselinu, ureju, kreatinin), Mg, Na i zucne kiseline. Srecno!

alfie

Nada Majkic-Sing!?
Nikada lakse nije bilo, niti ce biti!!!
Ko dobije ovu profesorku,a nekim slucajem ne izadje na ispit,taj je RETARD! :>
Sto opet ne znaci da po neko od onih koji izadju na ispit nije retard... 8)
(nadam se da uvrede upuæene samom sebi ne podle¾u sankciji!? Pozz za Al-Jas. :police:)
Tako vam se ja,takav kakav sam,pojavim juche na klinèkom centeru i dobijem DEVET za PET minuta!!!
Pitanja postavlja napamet... Dakle:
Endogeni met lipida
Albumin
sta su prot akutne faze
klirensi

Sta god da se kaze dobro dodje!
I tako... :run

wolfeitzckie

polagao kod prof. nade majkiæ, pitanja postavlja iz glave, ceni povezivanje , pitala me
proteine(uop¹teno), ja krenuo sa ulogom u plazmi ona pre¹la na
lipoproteine(skroz uop¹teno),
enzimi koji se javljaju u krvi kod bolesti jetre
¾uène kiseline

bocca

Polagala sam kod profesorke Nade i stvarno je zena ok. Ne davi puno. Pita te konkretno sta je zanima. Kada pocnes da vezes ona te prekine. Moja pitanja su:
1. acido-bazna ravnoteza
2. testovi za ispitivanje bubrega
3. Ca

Poenta je da joj kazete kljucne stvari i sve ce biti ok.
Puno srece svima!!!!

cocacola

Polozila sam MB kod Majkicke u junu.Nije potrebno uciti iz njene knjige.Dovoljno je ono sto ima u nasoj knjizi.Pricas ono sto znas,ona te saslusa i postavlja ti podpitanja ukoliko smatra da treba(duzis pricu i slicno...)Ta potpitanja su ono najosnovnije,nista za bojati se.Ako znate sustinu svake lekcije obavezno izadjite.Prica da ne mora nista da se zna nije tacna,posto zena zna i da obori.

Ivke

Da li neko mozda ima tu skriptu iz biohemije koja je dovoljna kod Nade Majkic? I da li je neko video uopste tu njenu knjigu?

mrvka

Da li neko zna kad bi otprilike bio usmeni kod Majkiæke?! (decembar) Tnx  :cvet

xxx


Ajvi

Quote from: xxx on 30-11-2007, 12:26:00
24.12.


Nemoguce je da usmeni bude tad, rok traje do 20.12.  :hmm koliko ja znam, ispravite me ako gresim.. ili je mozda i moguce, posto prof. Majkic pita na klinickom?!  :wall:

xxx

okreni telefon,pa proveri...vrlo jednostavno...

Ivke

#27
Quote from: Ajvi on 02-12-2007, 17:50:48
Quote from: xxx on 30-11-2007, 12:26:00
24.12.


Nemoguce je da usmeni bude tad, rok traje do 20.12.  :hmm koliko ja znam, ispravite me ako gresim.. ili je mozda i moguce, posto prof. Majkic pita na klinickom?!  :wall:
Moguce je...Prof. Ignjatovic isto pita 24.12. na klinickom...ja sam danas zvala i tako su mi rekli...

Ajvi

Quote from: Ajvi on 02-12-2007, 17:50:48
Quote from: xxx on 30-11-2007, 12:26:00
24.12.


Nemoguce je da usmeni bude tad, rok traje do 20.12.  :hmm koliko ja znam, ispravite me ako gresim.. ili je mozda i moguce, posto prof. Majkic pita na klinickom?!  :wall:
Ha, ha.. imam usmeni 24.12.  :K

spadalo

 moja pitanja od juce 1.hipolipoproteinemije
                      2.raspodela vode
                      3.enzimi za bolesti jetre