Prakticni ispit?

Started by mare, 07-08-2006, 18:14:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

@Ajvi,

malo sam ja prespajala i krojila, tako se i odgovor nasao iznad pitanja  :happy:
treba vremena dok se covek snadje na ovEm nasem forumu,
al' je korisno ..

:cvet

bocca

Hihihi, hvala Aqua, bila sam u frci, pa nisam ni citala postove,vec ciljano samo napisala pitanje....desi se..........

spavalica

na oglasnoj tabli stoji da je prakticni 4.i 14.juna,nama je Brezana rekla da to vazi za starije generacije tj. da studenti koji su ove godine slusali toxine imaju oko desetak termina      za prakticni (koji ce biti naknadno istaknuti),i da svako moze da se prijavi za onaj koji mu najvise odgovara!!!         

Enea

da, to sam i ja cula.. ali treba poloziti kolokvijum... =(

spavalica

mogu vam reci da je prakticni,za divno cudo,prosao vrlo fino.zapravo svi koji smo polagali 7. od 9h smo prosli!!!
asistentkinja je bila tu samo na pocetku da nas prozove i podeli nam pitanja,i na kraju da nam da rezultate,sa nama je bila tehnicarka sve vreme i pomagala je svima koji su zatrazili pomoc!!!

a kombinacije su:
1.salicilati i odredjivanje trihlorsircetne
2.salicilati i dokazivanje Hg
3.Mn
4.alkaloidi
5.razaranje materijala pa dokazivanje Pb,Ba,As...

Ajvi

moje iskustvo: kombinacija mi je bila ugljendisulfid, i za pocetak sam trebala da sastavim aparaturu, sama..
posto tehnicarka nije htela da mi pomogne, rekla je da to treba da znamo, pomogla mi je koleginica koja mi je dala njenu svesku sa nacrtanom aparaturom.. dalje, nisam imala problema.. brzo sam zavrsila, rezultati su bili ok..

Jex

Jeste li sigurni da prakticni traje trajno? :)

jecapereca

Quote from: Jex on 15-06-2007, 19:14:36
Jeste li sigurni da prakticni traje trajno? :)
Tu informaciju su nam preneli asistenti na pocetku skolske god. tako da bi trebalo da je tako, ukoliko naravno nisu promenili nesto

Bred

#23
ne, tako pise i na oglasnoj tabli u studentskoj sluzbi-trajno!

jecapereca

Bred je razresio sve dileme 8)

Bred

elem, ne shvatajte ovaj prakticni olako, dosta ljudi je plao u ovom roku,kako cujem  :wink:

Ivke

 Mnogo zavisi od ass. koji ti je ispitu.Naravno aparatura  mora biti dobro postavljena jer zbog toga obaraju...I sad, neki ass. gledaju rezultate i ako su van granica prihvatljivog obaraju, a neki gledaju samo rad u laboratoriji i aparaturu, pa im rezultati i nisu toliko bitni. Znaci, kao i sve na nasem fakultetu-zavisi...od mnogo faktora... :namcor

xxx

prakticni je bas lak...izvuces vezbu,dodjes na mesto i uglavnom radis sa jos nekom osobom...sve mozes da koristis...ako ne znas da postavis aparaturu pomoci ce ti neko ili gledaj sta radi tvoj par...i zajedno sve radite...ass nema u laboratoriji cak i tehnicarke uglavnom nisu tu...tako da po meni taj prakticni ne zavisi ni od kakvih faktora...svasta ljudi pricaju...kao sto je bilo uvek...

Enea

kako kome. ja sa se xxx ne slazem nimalo i smatram da stvarno ima veze tih puno faktora.

neka u zakljuchku stoji: iskustva su nam razlicita. neko je imao vise srece, neko manje.

jecapereca

Quote from: Enea on 06-10-2007, 11:19:51
kako kome. ja sa se xxx ne slazem nimalo i smatram da stvarno ima veze tih puno faktora.

neka u zakljuchku stoji: iskustva su nam razlicita. neko je imao vise srece, neko manje.
:hm Kao i uvek