Predlog za promenu termina ispita u septembru

Started by marer_86, 10-04-2007, 07:34:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl

pa valjalo bi nesto ispomerati..ali nisam bas sigurna sta.... :hmm :hmm

Bred

Ono sto najvecem broju ljudi odgovara da se ispomera...

Masha

Jedan od predloga bi bio da org II bude 1.9.(subota) ili 2.9.(nedelja, samo ne znam moze li nedeljom)ili 5.9. jer jedino tako moze da se ne poklopi sa  pismenim ispitima iz mikroba i imunologije koji su 3.i.4.9, a ni sa analitickom i fizickom koji su 6. i 7.9. Znam da je svima bolje da bude 3. nego 1., ali treba imati u vidu i kolege koji zele da polazu ostale ispite koje sam navela. Pisite na vreme ako ovo ne valja da smisljamo nesto drugo  :hmm. Mada, treba videti moze li ovaj 5.9. to ne bi bilo lose.

nasty girl

ali Maso moras da uzmes u obzir i ispite iz prve godine, jer ima kolega koji ni ot nisu polozili....

Masha

Ah, da! Pa ajde da vidimo raspored i za prvu godinu, i da nadjemo nweki datum dok jos moze. Nasty, kad su za vas ispiti iz prve - neorganska matematika i fizika posto ko nije polzoio org I ne moze na org II, a valjda je sa biologijom i sociologijom gotovo  :wink:

nasty girl

pa nemam pojma kada su mogu da pogledam kada odem na fax za koji dan...

marer_86

#21
... pa ovako statistika kaze da je vecina ljudi dala prakticni iz botanike ... te s tim tu nema sta da se pomeri .... moze samo da se pokusa usmeni da ide posle nikako pre .... mislim da je dosta ljudi dalo i pismeni iz fizicke hemije .... ostaju analiticka hemija i organska hemija koje su bas blizu jedna drugoj .... treba uzeti u obzir trecu godinu i naravno ispite iz prve godine plus studente sa mb smera.... pismeni ispit iz analiticke palo je 40% studenata u ovom roku(tako su mi asistenti rekli) ... tako da ce velika izlaznost biti u septembru ... velika izlaznost ce i nesumnjivo biti i iz organske II ... moj predlog je dase razmaknu ispit iz analiticke i organske bar na 7-10 dana ...sta mislite??  :roll:

Masha

Ja cu sutra ici do faksa pa cu pogledati kada su ispiti iz prve godine za one koji studiraju po starom. Onda cemo pokusati da nadjemo neki odgovarajuci datum i videti moze li sonja ili predtsvanik druge godine nesto da urade po tom pitanju. Da li su uopste istakli datume za ispite iz prve?

Ksenija

sto se mene tice ja se slazem,ne znam koliko je palo analiticku,org II znam da je izaslo 1% ljudi..al imajte u vidu da org sigurno nece hteti da pomere,uvek je zabodu za pocetak meseca...analiticku bi mogli mrdati...oni su fleksibilniji...vec su nam izasli u susret..sto ne bi opet..
to je moj predlog..

nasty girl

slazem se da se analiticka malo pomeri..

Ksenija

a za kad i od cega da ga pomeramo?

nasty girl

Quote from: Ksenija on 30-06-2007, 10:46:47
a za kad i od cega da ga pomeramo?

pa ne znam za kada, ali sto da lje od organske II da bude....

marer_86


Masha

Ja nisam stigla da odem do faksa tako da nisam videla kada su ispiti iz prve godine za one koji studiraju po starom. Ova prica je pocela tim da se organska pomeri jer se poklapa sa mikrobima. Ako vam treba 7-10 dana pauze izmedju analiticke i organske onda organsku pomerite za 1.9. ili 2.9. ako moze nedeljom da se polaze, a analiticku pomerite malo unapred ako vam dozvole. Ako vam ne dozvole, u slucaju da je organska 1.9. imate 7 dana pauze. Vaznije je da se ispiti ne poklapaju nego da se ima pauza od 10 dana izmedju 2 ispita.

nasty girl

u bre..pa je ne znam dal ce valda pristati da pomeri organsku....zato sto on nikada nece da je pomeri.... :hmm :hmm