Sta je potrebno za 6?

Started by lorimer, 26-06-2006, 01:40:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lorimer


yeca

Quote from: Bred on 30-06-2006, 11:04:39
Ne, ne ,ja sam lorimerov komentar shvatio kao uopstenu kritiku ne pojedinacnu

ok, ali hajde objasni mi na osnovu èega je bilo uop¹teno i u vezi èega, po¹to se direktno odnosilo na moje i willie-evo smejanje...
mo¾da je lorimer ne¹to drugo mislio a samo tebi objasnio, po¹to se uop¹tena kritika (ali na osnovu èega??) ne vidi u njegovoj poruci!!!

AVENDON

 :OFF Ne terajte me da stavljam katanac na ovu temu!!!

aziraphale

Quote from: yeca on 30-06-2006, 10:46:24
aziraphale, a mo¾e¹ i da napomene¹ da si to ba¹ ti kad bude¹ odgovarao, taènije pre nego ¹to krene¹ sa izlaganjem  :lol2:  :>

he he...vec zamisljam...sednem prekoputa, zahvatim svoj koncept i kazem "profesore, ja vodim dvostruki zivot!", pojedem bananu i pretvorim se u aziraphalea...

a sem toga, koga pa sprecava da iscitava forum i na ispitu kaze "ja sam aziraphale/yeca/..."
cast i postenje? da da, nasmejacu se...

@Adonis
i salteruse vole svoj posao....samo sto im je u opisu istog da i mene maltretiraju :)

yeca

Quote from: AVENDON on 01-07-2006, 00:21:35
:OFF Ne terajte me da stavljam katanac na ovu temu!!!

ma who cares anyway...

Al-Jasmina

Quote from: aziraphale on 01-07-2006, 15:08:57
he he...vec zamisljam...sednem prekoputa, zahvatim svoj koncept i kazem "profesore, ja vodim dvostruki zivot!", pojedem bananu i pretvorim se u aziraphalea...

a sem toga, koga pa sprecava da iscitava forum i na ispitu kaze "ja sam aziraphale/yeca/..."
cast i postenje? da da, nasmejacu se...

Posaljes Adonisu sliku
ili postujes svoju na temi : Slike clanova...

Resenje uvek postoji,
ali kakvo  :` :wink:

willie the scot


lorimer

ljudi batalite vise ovo. oni su to napisali,ja sam to mozda pogresno shvatio i bilo je sta je bilo.
daj da se vratimo na stvar a to je kako da polozimo ovaj ispit.
peace :loptica

yeca

Ma naravno!!
Ajd sad na gnoziju... :)

Adonis_Vernalis

Eto, objasni covek kriterijume, kaze im: hej, ne brinite, necu vas ni maltretirati, ni za usi vuci, klompe ne nosim, a index smatram relikvijom koja se ne baca tek tako, i studenti se potuku... ko se smejao i zasto se smejao... Svasta!

A sto se tice kriterijuma, nisam ih izmislio. Postoje. Pedagoska literatura ih je puna. Ja sam se za ovaj deo svoga posla (ispitivanje) spremao dugo, obliven znojem na pomisao da ce moja ocena nekome biti presuda. Mnogo literature sam proucio i zaista smatram da nisu losi, jer daju dasak objektivnosti inace, po prirodi stvari, prilicno subjektivnom usmenom ispitu... Izgledaju strasno, onako taksativni, ali meni za sada sluze kao orijentir i drzim ih se.

Ucite, bre! Farmakognozija nije bas toliko dosadna da se ne moze ni citati!

Al-Jasmina

A inace,
pomenute klompe profesorima pri ispitivanju sluze kao
hmmm estetski detalj ili ???
:smile:

Adonis_Vernalis

Jasmina,

:)

te klompe su bile jedan Huh detalj na starom forumu... Ko je tada bio clan foruma, seca se o cemu pisem. Naime, postojala je jedna jako posecena tema, nesto kao "Sta biste menjali na fakultetu" koju je zapoceo, a ko ce drugi nego Bred (tada Admin), gde su pomenuti nazuvci stavljeni u kontekst projektila koje lansira profesorska ruka i rikosetiraju o neciju glavu, a sve zbog nepromisljenosti prilikom IUPAC nomenklaturisanja slucajno odvaljenog fragmenta nekog dzinovskog molekula...

Ali toga ovde nema, zar ne?   

Al-Jasmina

 :ninja: :smile: :happy: :)
Nema li?????????
:>

Mene su tesili da cu u tom slucaju dobiti SAMO precizan kosi hitac indexom u glavu
dok budem hvatala maglu ka vratima!  :K

Joj..wooden klompe...
PA TO zaista BOLI! :smile:

Adonis_Vernalis

Mislim, ovo je forum Farmakognozije, i ovde nema nikakvih hitaca...

Al-Jasmina

Naravno....
Pardon, profesore!  :happy: