Utisci sa pismenog testa

Started by trinity, 24-06-2006, 22:18:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

maxy

Zna li neko u koliko je sati test 29.6. i treba li da se potvrdjuje izlazak na test...

Al-Jasmina

Potvrdjivanje je bilo... :ohwell:
test je u 15.30

mina-L

A da li je tacno da je ispit trebalo opet potvrditi 21.juna,ili je to opet neka dezinformacija?! :hmm

pereca

Mojne molim te da me strecas  :face:
Otkud ti to sada?

Zar nije bilo dovoljno sto je potvrda bila pre zavrsetka prijave ispita  :hmm

mina-L

I ja sam poludela kad su mi to rekli,prosto mi nije bilo logicno da se jedan ispit potvrdjuje milion puta,al to je definitivno dezinformacija!

Ellena

Pa,ljudi,kakvi su utisci? Meni je bilo bas tesko! :wall:

Shix

a sta ja znam...
bilo je onako..mislim, meni je tesko pao nervni,zato sto je bilo stvari na koje se nisam fokusirala pri ucenju,a ovi ostali sistemi su bili ok...nije bio tezak test...
..valjda,videcemo 9og! :)

Bred

pa napisite ona pitanja koja su vam bas predstavljala problem?

mina-L

Dal se neko seca sta je trebalo zaokruziti kod pitanja sa TALAMUSOM,kao i ono sa ACETILHOLINOM? p.s i meni je nervni bio tezak i mislim da cu pasti zbog njega! :wall:

Al-Jasmina

Pitanja pisite kao nove teme, pls..
:cvet


vanjat

Ljudi,da li iko zna da li ce se oba testa iz junskog roka naci na sajtu,recite mi,pliz,jer sam pala test u prvom terminu,zaista je bio paklen...

Shix

nema sanse da se testovi nadju na sajtu,o tome je vec bilo price,jer nema sanse da se zapamti 60 pitanja(jel' :roll:),a sa instituta niko to ne podrzava...
u racunarskom centru imas primer 3 testa sa resenjima,a ostalo iz predavanja...
sta da ti kazem,tako je...

vanjat

Hvala Shix,imacu to u vidu...

Shix

sta mislite ,hoce li izaci rezultati mozda u petak posle podne,znate da oni uvek jedan dan ranije istaknu rezultate,ali ne znam da li ce bas 3 dana ranije?

zvecarka