Asistenti

Started by yeca, 16-05-2007, 23:49:22

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vucko81

MAMINE MAZE OLADITE MALO BROMI SU NAJBOLJI, PAZITE DA NE BUDE  :F

mazabozovic

Ja imam dobra iskustva sa tih vezbi. vezbe mi je drzala Bojana i ona je korektna,odgovorna i uvek je bila sa nama u laboratoriji. Brzo su mi prosle te vezbe i taj institut je skroz ok!!! sto se tice kolokvijuma da ste bili pazljiviji na vezbama znali bi kakva ce pitanja biti na kolokvijumu jer je nama ass skrenula paznju na formu pitanja koje dolaze i bila je tu kad god bi imali neke nejasnoce vezano za gradivo ili za vezbe. Da su nam svi ass kao Bojana sve bi nam na faxu bilo mnogo mnogo lakse....

malena

Asistenti su fenomenali ne znam ko je pre drzao vezbe,ali Bojana i Nebojsa su fenomenalni... Kad treba da se radi su ozbiljni,ali kad se salimo i oni to kraljevski prihvataju... [off] cak smo i muzikicu donosili i slusali na vezbama... [/off]

mikele

Бојана-ту и тамо,али Небојша...
Мислим шта рећи :K

Wolf

Meni je asistent bila Bojana i mogu samo da kazem:"Vrh brate!".
A naravno tu je i Neba :Bog

sandric

Bojana je najbolji asistent na bromima,meni je drzala vezbe prosle godine i stvarno sve pohvale za nju

MiKy

meni je bila Alexandra i ona je extra  :cvet

mina-L

Meni je Nebojsa i ok je,kao i svi ostali! :cvet

philoserbiana

a pa meni jos niko nije bio asistent.sta je ovo?ko na berzi  :F

tarantulica

Da li imamo jo¹ ne¹to da ka¾emo na zadatu temu: asistenti?  :police:

Ne ko je (bio) èiji asistent, veæ razloge za (ne)zadovoljstvo  :cvet

philoserbiana

vrlo sam zadovoljna radom ass.Bojane.lepo nam je sve objasnila,skrenula paznju na vazne stvari,sustinu...lepo smo mogli sve da prokomentarisemo,a i salili smo se  :K
volela bih da je vise takvih asistenata.ove vezbe su mi bile jedne od najinteresantnijih vezbi na fakultetu...posle ovih vezbi mnoge stvari iz organske i farmaceutske su mi bile jasnije i zanimljivije...za rad drugih asistenata ne mogu da komentarisem jer nisam spoznala njihov metod rada  :cvet