Usmeni kod prof. Vesne Matovic

Started by vannacrossfire, 13-06-2006, 10:37:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lulica

pitanja od danas:
rodenticidi,hronicna trovanja pb,doze,bojni otrovi,herbicidi,cd,hlorovani ugljovodonici,hepatotoksicnost,ispitivanje 4 grupe otrova.
Ja polozila :wave: SRECNO!

maki

pitanja od danas:doze,Cd,Herbicidi,predhodne probe,organska jed Hg,organohlorni insekticidi,hemijski kancerogeni,genotoxicnost,methemoglobizanti,globalno zagrevanje,talijum,plasticne mase i jos mozda 2,3 kojih se ne secam  :K2:

jelenita

12.4.2011 su bila sledeca pitanja:mutagenost,Cl,org.j-nja Hg;dejstvo otrova na krv i bubrege,cijanidi,org. j-nja As,herbicidi.Najbitniji faktor je njeno raspolozenje,i da ne lupate gluposti; :~ako nesto niste sigurni bolje precutite,i naravno,voli da prepzna da ste metale ucili iz njene skripte,Toksikologija metala,...Eto,to je neko moje iskustvo,steceno u martu(kada me je oborila) i u aprilu kada sam za isto znanje dobila 9.Naravno,imala sam mnogo vise srece,sto i vama zelim :wave:

maki

Slazem se sa Jelenitom,za mene je u martu ispit bio krajnje naporan,a i dobila sam kritike sto nisam ucila iz njene skripte,dala sam 7 uz prozivanje da nista nisam dobro ispricala,naucila bez razumevanja..bla,bla..

dave

1. Analitika CO
2.Kadmijum
3.Benzodiazepini


gagi85

Prof. Matovic pitanja iz septembra:

teratogenost
nefrotoksicnost
hepatotoksicnost
neurotoksicnost
org. jedinjenja zive
org. jedinjenja arsena
rodenticidi
analitika cijanida
pesticidi
toks. znacaj CO
azotovi oksidi
sumpor dioksid

farmacoa

1. Dejstvo otrova na bubrege
2. Ekotoksikoloski znacaj azotovih oksida
3. Organska jedinjenja zive

jelicamilica

januarski rok
dejstvo otrova na bubrege, analitika cijanida, herbicidi, azotovi oksidi, etanol, org.jed Hg, teratogenost, Cd...

vesna2308

Ima li neko da je izlazio u skorije vreme?Utisci?