Gde izaci u BG-u preko leta?

Started by danijela, 12-07-2006, 20:45:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

danijela

 
   Ajde neka ovi mastoviti i obavesteni daju predlog nama nemastovitima gde je dobro mesto da se izadje preko leta!!! A???
  Evo ja i koleginice smisljamo gde cemo na djusku, ali nesto nam slabo ide!! Ako neko moze nesto da preporuci ne bi bilo na odmet!! :loptica

  Evo slusam ideje sva sam se u uvo pretvorila???

sandric

Pa trenutno je najpopularnije mesto za ispijanje popodnevne kafe kafic Bre,koji se nalazi na Vracaru-kafic ima mnogo lepu bastu i kafa im je odlicna :V :V.A sto se tice nekog vecernjeg izlaska .....hm....pa idi na Amsterdam,stvarno je lep splav  :run

zoe

Za blejadu u BGu preko dana, Ada je zakon! :V

yeca

Ada je neverovatno popularna poslednjih godina... savr¹ena za dan, a mo¾e i za noæ. Ima¹ i maki¹ku i onu drugu stranu sa kafiæima pa izvolte... mada ima i dece...
freestyler je odlièan, renoviran, skroz nov, totalno drugaèiji, obidjite....
zemunski kej standard..
ko voli koktele meni je neprevazidjeni kruz na savskom keju (blokovi novi bgd)

pereca

Red Shoes na Adi  :V
U subotu sam bila i prisustvovala sam odlicnoj svirci.
Ma Ada je zakon, nema vrucine i skroz je opustencija  :V

Darker

Quote from: sandric on 12-07-2006, 21:22:34
Pa trenutno je najpopularnije mesto za ispijanje popodnevne kafe kafic Bre,koji se nalazi na Vracaru-kafic ima mnogo lepu bastu i kafa im je odlicna :V :V.A sto se tice nekog vecernjeg izlaska .....hm....pa idi na Amsterdam,stvarno je lep splav  :run
To je stvarno super mesto, ali samo ulaz do njega nalazi se Vrt, koji ima sliènu atmosferu i upola manje cene :wink: :wink:
Nalazi se na vraèaru(ili je to Crveni krst???) Blizu beogradskog dramskog...
A mesto za ðusku smo veæ pominjali u temi ples: recimo Havana u Nikole Spasiæa(seèe Knez Mihailovu), sreda, petak, subota-salsa veèe...
Kst je otvorio ba¹tu, u subotu je veèe muzike 90-ih, a u klubu æe se pu¹tati domaæica 90-ih, ¹to podrazumeva Kneza, Tap 011, Dr Igy-a, Ðoganija, Beat Street i jo¹ mnogo toga, ©TO NE SME DA SE PROPUSTI!!!!!! :> :> :> :> :> :> :> :>

Ksenija

Pored Havane,tu je i La Revolution reda i nedelja SALSAAAAA

Darker

Nisam siguran da tu ima mesta za ðuskanje???

zoe

Ima! Ja obicno djuskam ispred, jer je unutra ipak malko tesno!

lycos

za blejanje_makiska strana,dodjes autom,imas par kafica..lezaljka pored vode+pice_uzivanje!!    ili na primer 25.maj-donji grad,blue vawe....a uvece..zavisi sta volis..ja sam na splavovima redovno,amsterdam,blay w..house je dobar,od 3 ujutru krece ziva zika..

AquArius

Leto je za reku.
Zato sto centar gori!
8)

dissolved girl

ko voli indi onda petkom nek skokne do kalisa,kafe pobednik,mnogo je dobro :V...

sandric

Evo ko voli malo otmenija mesta neka ide na moncu ili u kontakt

lycos


katarina

Bibis, uz kaficu i sokic dobijes i besplatan AUTAN!!! Odusevila sam se!

Ma ljudi,moze i klupica na Keju, girice i voljena osoba. Nista ti vise ne treba;)

Na Adi ima jezero (za pecanje)"Ada Safari". Posetite ga kada budete u prilici! Sigurna sam da cete Adu totalno drugacije doziveti!