Gde izaci u BG-u preko leta?

Started by danijela, 12-07-2006, 20:45:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cvjetic

igrackice,daleko od toga...idem i ja tamo na pice... :smekerica:ali ja kazem da se ta pozerska ekipa preselila tamo...pa mi se to ne svidja...a lokal stvarno nije nista spec,a pun je dan noc,toliko je in sad...ja sam tamo bila jer mi najbolji drug i drugarica zive tri metra odatle,i prosto nam je jednostavno tu da popijemo kafu...obican lokalni kafic...

Masha

#76
I ja sam bila u Costa Coffee-u i nije mi nista posebno. Ok je kafa, ali nije me oborila s nogu. Meni je moka karamel, u Greenet-u ili Coffee Dream-u, sa cimetom omiljena tako da je necu menjati. Ne kazem da necu ici u Costu jos koji put da probam i ostale stvarcice. I da, cvjeticu, ne diraj mi ul`cu, bona  :K. I da, ok je to sa samoposluzivanjem, ali onda to, bar po meni, ne treba da vazi za, ne znam kakvo, ekskluzivno mesto. Sto rece cvjetic, meni je to kao komsijski kafic.

igrackica

Ma, da, cela Njegoseva me inace izludjuje, gora mi je od Str sto puta, ali svako brani svoj kraj :)
Vala cu da idem sutra da vidim, pa cu da vam kazem kako mi se svidja!

zoe

Ко ми то дира Његошеву? Немојте тако, сентиментално сам везана за тај крај :a  Ко заврши Трећу београдску, дипломира у околним кафићима :smekerica: :>

igrackica

Peti element, blablabla  :plez
Snobovski kraj  :plez
Salim se, sedim na Cvetnom, nekad Boga mi i u Njegosevoj, sto da ne, ma sedim u svim delovima grada, samo kad mi dune. Nego moram malo da istaknem Dorcol  :wink:

besno pile

cekaj,jel se ovde prica o kafama ili o vecernjem zezanju?! :hmm

stef

 Sta ti padne napamet! Ja bih pohvalio atmosferu u letnjem Braunu.

philoserbiana

ako budem letos prodavala sladoled negde u bg pozvacu vas da svratite  :K

Rokenrol

Na ljeto? Izbjegavati Bg(uzarenu kamenu pustinju) do Beer festa,a onda doci na beer fest i svaku noc tu izlaziti  :> spavam danju pijem nocu...  :lol:

Yasmin

letnji bitef art je cool. st bana je isto super...

rodiæ