Nekrofil u centru grada

Started by Al-Jasmina, 19-02-2007, 22:43:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Wolf

Samo se nadam da to nece ostaviti neke posledice na tu devojku...

Darker

Pa, mislim da hoæe... I ¹to se samog sexa tièe, a i u smislu biranja partnera... Treba joj dobar psiholog, vi¹e nego njemu, po mom mi¹ljenju... Ona i ima ¹anse da se izvuèe...

Wolf

Njemu niko ziv ne moze da pomogne.
Ali ona ima traume za ceo zivot...Strasno!
Pa ko od nas razmislja da li je osoba sa kojom se upoznajemo nekrofil,
ubica, neki psiho...

AquArius

Quote from: Wolf on 23-02-2007, 13:30:50
Njemu niko ziv ne moze da pomogne.

tacno.
samo mrtav.

:bljak:

Al-Jasmina

Quote from: Wolf on 23-02-2007, 13:30:50
Njemu niko ziv ne moze da pomogne.
Ali ona ima traume za ceo zivot...Strasno!
Pa ko od nas razmislja da li je osoba sa kojom se upoznajemo nekrofil,
ubica, neki psiho...


To je najveca tuga cele price... opsta paranoja i nepoverenje?

Wolf

Haos...I da svaki put kad upoznajes neku osobu pitas:"Izvini,
da nemas mozda neke mracne tajne, bolesne misli...?".

darusaz

Вала данас човек на све и свашта може да налети. Ал ето замислите некрофил у "Стефан Брауну". Ајд замишљам да некога упознате на Калишу ноћу, хехехе  :plez , па и да помислиш да ли је са том особом све ОК, али ипак "фенси" клуб...

Darker

Ti fenseri su najgori... Imaju sve, dosadno im u ¾ivotu... Zato im je zanimljivo u smrti, hahahahhaha

lane

Moja jako dobra drugarica iz srednje ¹kole poznaje tu devojku i od nje sam i èula tu prièu.
Kada sam to èula, nisam mogla da poverujem!!! Mislila sam da se zeza, jer nemoguæe je da se to dogaða!!!
Jeste da zvuèi rekla-kazala (ipak se to desilo drugarici drugarice), ali kada se malo bolje razmisli, to je u su¹tini jako blizu...
Ne znam, to se uvek dogaða samo na filmovima ili u nekoj drugoj zemlji, ali ne u centru na¹eg grada i ne drugarici drugarice!!!
Iz te prièe, ta devojka nije spavala sa tim deèkom, veæ su se samo ljubili... Sad, da li ova nije smela da prizna, ili ¹ta veæ, nije ni bitno, ali opet sigurno joj i nije bilo lako da uop¹te prièa o tome... Ona æe stvarno imati traume za ceo ¾ivot. Znam kako sam se osetila pri samoj pomisli da je to moglo i meni da se desi, ko zna kako je njoj kada se to stvarno i desilo!
Stvarno, kako mo¾e¹ da zna¹?! Ka¾e, izgledao je kao svaki normalan deèko... Kako je mogla da zna koja se psihièka bole¹tina krije u njegovoj glavi?! I dalje se je¾im kada se setim toga!
Takve treba kastrirati, i jo¹ plus na do¾ivotnu!!! Èak i ne zaslu¾uje leèenje!

Darker

Pa u principu nikad ne mo¾e¹ da zna¹... Ali dobro, ovo ipak demantuje moje tvrðenje kako niko nikome ne prilazi u kafiæima...:-)
Jbt, naje¾io sam se... Iako ne verujem da ima devojaka nekrofilki, opet sam se naje¾io... Brrrrrrrrr....

Al-Jasmina

Demantovalo ili ne,
sad ce vecina da se drzi piva/vina/soka i prica samo sa ljudima koje zna iz detinjstva i najranije mladosti :K

Darker

Pa sa druge strane, verujem i da je taj nekrofil isto tako imao drugove i drugarice koje zna od najranije mladosti :hm I sa kojima sedi u kafiæu... :hmm :run

lane

Ajde ne zna¹ ¹ta da oèekuje¹ od nekog nepoznatog, pa mora¹ malo da bude¹ na oprezu...
Ali da neko koga zna¹ iz detinjstva i o kome misli¹ da zna¹ sve, krije takve stvari... :hmm
Ne znam ¹ta je gore! :shock

Roben

Quote from: lane on 26-02-2007, 20:54:34
Ajde ne zna¹ ¹ta da oèekuje¹ od nekog nepoznatog, pa mora¹ malo da bude¹ na oprezu...
Ali da neko koga zna¹ iz detinjstva i o kome misli¹ da zna¹ sve, krije takve stvari... :hmm
Ne znam ¹ta je gore! :shock
не него ће то јавно да ради па наравно да крије
никад не знаш шта живот носи пробудиш се и сазнаш да је неко кога знаш НЕКРОФИЛ  :bljak:

Mashrum

Meni se ko¾a je¾i i je¾i..a kosa di¾e i di¾e..i di¾e..  :shock :shock :shock
a005 Pa zar pored toliko ¾ivih ¾ena..  a005
Svakog èoveka i njegovu potrebu mogu da razumem i prihvatim da postoji takav kakav jeste kao puzla raznolikosti na¹e vrste..ali ovo..  :abso: ..ovo NEÆU da razumem.
I ne znam kakva bi kazna za njega bila adekvatna..ona zaista ne postoji.
Ni¹ta..upoznavati se sa hirur¹kim rukavicama..  :>