Skripta sa srcima

Started by Bred, 25-12-2007, 12:29:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Cuvena skripta, studenti je zovu sa srcima.  :K

Znam da ju je jedna devojka prekucala pa ako neko zna na koji nacin se do nje moze doci, svima bi nam mnogo znacilo.

Stvarno mi je vise muka da ucim iz tudjih skrabotina[bez uvrede] i fotokopija fotokopije pa na n, gde n tezi beskonacno.  :wall: :shock :face:

MiKy

ja sam cula za neku `sa srcima`
:roll: kazu da je super sve objasnjeno u njoj

Sandra

I  ja sam zainteresovana za bilo koju,sa srcima ili cveticima samo da je novija imam neku jako matoru

Bred

ova sa srcima je iz 2004.  :wink:

bocca

 Ja sam ucila iz te sa srcima,ne iz otkucane verzije, vec kopirane i odlicna je, ali ne i dovoljna. Antibiotici,hormoni moraju iz knjige. I neke druge stvari se moraju dodati i razjasniti, ali to vec uocite kada ucite. Ja sam polozila kod prof. Savica i morala sam uciti njegova nova predavanja i dosta sam koristila Rang i Dale-a.

Bred

Dobro, sta treba da se dopuni jos sem antibiotika i hormona?

MiKy

mozda je ok ici po slajdovima i tako videti sta je bitno,jer su to teze sa predavanja

bocca

 Sve zavisi kod kog si profesora. Npr. Savic dosta opsirno pita opsti deo, receptore i to moras dopuniti iz Ranga. Naravno, ako si kod njega onda sve ono sto je on predavao moras uciti iz njegovih prezentacija i to malo prosiriti, takodje iz Ranga. Isla sam kod njega na konsultacije i on preporucuje tu knjigu.
Ako si kod Radice, eeee ta nezeljena dejstva. To kod nje obavezno dolazi i to takodje moras dopuniti, jer u predavanjima nema dovoljno. Raspitas se za koje lekove obicno pita nez. dejstva i to naucis. Sada sam malo i zaboravila sta jos ona pita, a nema u skripti. Secam se da je masa ljudi pala na pitanje gde se sve nalazi Ach, a to u okviru pitanja Parkinsonova bolest.
Obratite paznju na terapiju infarkta miokarda, migrene.I to preporucujem da se dopuni.
A sto se tice profesora Ugresica, predavanja sa srcima podrzavaju vecinu njegovih pitanja. Dosta toga je on predavao sto se nalazi u toj skripti. E, da i vitamini nemaju u tim predavanjima. To cesto pita profesor Ugresic.
  Onda antivirotici,antiparazitici takodje moraju da se dopune. Zao mi je sto ovako zvuci, ali ispit je stvarno zahtevan, jako lep i zanimljiv, ali i mnogo opsiran.
  Srecno svima!!!   :ball2:

Naomy

Kod prof Radice vam trebaju opsirnije opioidi, najbolje naci njene slajdove sa predavanja.
Kod prof Ugresica trebaju jos antidoti i zamenici za plazmu iz Varagica.

Bred

Ja dok sam isao na predavanja, prof. Radicini slajdovi su bile preskenirane strane iz rang i dejla  :hm

pig_am_am

mislite, beleske neke zaljubljene devojke?  :K
a ja mislila...nesto opsirnije o kvs i to  :K

e,sad prof. radica ima lepe slajdove  :> i eno ih na sajtu.
mislim da su dobri,jer se dosta drzi njih i sadrze skoro sve sa predavanja njenih.

elpida

da li bi neko iz beograda mogao da mi pozajmi tu skriptu da iskopiram,dosla bih u bilo koji deo grada,i vratila za dan-dva-tri,zavisno od kopirnice..mnogo mi je tesko da nadjem posto sam stariji student i imam neka stara predavanja
hvala unapred

sokobiv

Da li je i dalje vazi skripta sa srcima?

frckica-j

ZAR  VI  FARMAKOLOGIJU  UÈITE  PO SKRIPTI!!!???!!! :face: :face: :face:

(Namjerno sam ovo napisala velikim slovima!!!)

Kamicak

Ona je ok za pocetak, ali fale oblasti kao sto su antibiotici i hormoni, vitamini, sto se dopunjava iz knjiga tj Varagica( ako resis da ucis pomenute delove naravno)