junski rok

Started by Darijevic, 25-05-2008, 13:27:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lijepa bosanka

Mislim da ne treba.. Mo¾e neko da pita za tvoje rezultate..
ja nisam i¹la..

natali03

Test je bio prilicno tezak :wall:

irena

Quote from: TweeTy on 07-06-2008, 21:33:53
A da li u terminu kada su rezultati moraju da se pojave svi, cak i oni koji su sigurni da su roknuli :run???Pitam jer na ispitu ne uzimaju prijavu :box

Ne moras da dolazis uopste. I ako si pala i ako si polozila, moze neko pogledati tvoj rad. A sto se ispitne prijave tice, ona ti treba samo ako si polozila.

London lady

Kada su rezultati?

Darijevic

Mora da se ide licno.
Ja sam jednom prilikom pitala za druga da li je polozio i nije htela da mi kaze...rekla je da mora da dodje licno :-(
Danas su bili rezultati kod prof Tatjanje i na moje neprijatno iznenadjenje samo dve devojke su polozile.

zoca


irena

#36
Quote from: Darijevic on 09-06-2008, 18:02:49
Mora da se ide licno.
Ja sam jednom prilikom pitala za druga da li je polozio i nije htela da mi kaze...rekla je da mora da dodje licno :-(

Eto kako nema pravila... Ja sam usla da vidim tudj rad, bez ikakvih problema, a znam jedno pet slucajeva da studenti koji zive van Bg.-a nisu mogli da dodju u termin upisivanja ocena, pa su umesto njih isle kolege....
Zato, radi svake sigurnosti, ipak valja doci licno...

Darijevic

Da samo dve...kaze da smo jako lose uradili.Narvno nece da kaze da su dali nenormalno tezak test.Decko je pao a imao je 40 poena na testu i kako sam cula noj je nesto falilo kod hipertenzije :-(

Enea


zooca

Boze... a je l puno ljudi izaslo?

Darijevic

pa bio je pun amfiteatar 1;po pola kod svake.Cini mi se da je rekla da je bilo malo jace od 50 studenata kod nje i jos toliko kod Leposavicke.

Darijevic

A da li neko ima informaciju koliko je ljudi polozilo kod Leposavicke?

jele

kod nje su rezultati tek 16tog

Tinkerbell

Quote from: irena on 10-06-2008, 11:27:10
Quote from: Darijevic on 09-06-2008, 18:02:49
Mora da se ide licno.
Ja sam jednom prilikom pitala za druga da li je polozio i nije htela da mi kaze...rekla je da mora da dodje licno :-(

Eto kako nema pravila... Ja sam usla da vidim tudj rad, bez ikakvih problema, a znam jedno pet slucajeva da studenti koji zive van Bg.-a nisu mogli da dodju u termin upisivanja ocena, pa su umesto njih isle kolege....
Zato, radi svake sigurnosti, ipak valja doci licno...


Sta se desava ako polozis ispit, a ne upises ocenu?  Jel problem upisati je u sledecem roku?
Ili je bolje resenje poslati nekog s mojim indexom? Pozeljno da lici na mene ili ne mora?  :K

Bred

pa ono, ja se ne bih igrao sa tim ...
:wink: