Predavanja vredna paznje

Started by M^i^M^a, 29-09-2006, 11:33:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maslacak

Ja definitivno necu ici ni na jedno jedino predavanje...
Farmakologiju ostavljaju na netu, a ako bude frka mogu je slusati i u petoj, pre je sigurno necu polagati...
Patofiza jok, ja nju ne mogu da slusam, a da blejim (i kolutam ocima) tamo samo zbog parcijalnog polaganja nema sanse...a i ona ostavlja prezentacije u RC...
Ovo ostalo sve nema ni potrebe...

Znaci, to je to sto se mene tice :> Nisam osoba koja inace izbegava predavanja...do sad sam isla uvek bar na jedno ili 2...ali sad jednostavno ne vidim svrhu...

M^i^M^a

jeste dobro osloboditi se recepta iz tehnologije..ali kada se uzme u obzir da treba da se cimas za prosecnu ocenu 8.5 i da ti to oslobadjanje vazi samo u junu ILI septebru ILI oktobru,kao i da ako padnes vise ne vazi... :][

Dirk

meni ovo moje studiranje ne lici ni na sta
Ko da studiram vandredno
Ici cu na fax samo utorkom
Ovo ko da sam obnovio godinu
Voleo bih kad bi manje ucili a vise vremena provodili na faxu i vezbali korisne stvari

Bred

A mislis da ne provodimo dovoljno vremena na faxu?  :][

Maslacak

Dirk je mislio na nesto drugo...
U svetu, a tako ce verovatno sad po Bolonji biti i kod nas, studenti ne moraju ni blizu da uce kod kuce koliko moramo mi... Jako puno paznje se posvecuje vremenu provedenom na fakultetu, i ono je kvalitetno i znacajno, generalno je potrebno jako malo rada kuci...ali su zato na fakultetu gotovo non stop.
E to bi trebalo da je studiranje...

Jeca

Sve pohvale za predavanje i ceo institut na farmakologiji........za sad :)

Trude se sve da razjasne, trude se sve da objasne, ne brzaju i shvataju da je njihov predmet nama najvazniji, ne moraju da lece komplexe.......kao neki (jako nevazni) instituti!

Maslacak

...slazem se, dobri su...
zanimljivo za tako bitan predmet, da nisu kompleksashi :>

qwertz

Extra su predavanja iz tehnologije i farmakologije! Stvarno cujes svasta bitno za struku!! Na patofizu idem samo da bih se potpisao! Ostala predavanja ne posecujem!  :loptica

SPRING

Ja jos uvek idem na sva predavanja, i planiram tako dokle god budem mogla da uklopim to sa ucenjem... I dajem svoj glas za predavanja iz farmakologije  :loptica

M^i^M^a

i bromi su zanimljivi,analitika manje vise ali kazu da predavanje dosta znace  :roll:

SPRING

Znam da je  :OFF, ali vec par dana zaboravljam da se zahvalim kolegi koji je rekao profesorki analitike da ugasi mikrofon....  :Bog :Bog :Bog

yeca

Quote from: SPRING on 05-11-2006, 10:12:39
Znam da je :OFF, ali vec par dana zaboravljam da se zahvalim kolegi koji je rekao profesorki analitike da ugasi mikrofon.... :Bog :Bog :Bog
ahahahaha jeste a tek kad se zaka¹lje u mikrofon  :K :K :K

krajina

ja se sla¾em sa JECOM.najbolji dokaz da su predavanja iz farmakologije najbolja(najzanimljivija)jeste to ¹to ih ja REDOVNO poseæujem,a nikad mi nijedna predavanja do sadaaaaa nisu bila zanimljiva.samo kod Saviæa ne idem.malo je dosadno,a inaèe profesorica najbolje i najjasnije predaje(to je moje misljenje).a i inaèe je to jedan od normalnijih instituta(tu je i botanika i farmakognozija).mo¾da su mi ta predavanja najbolja i zbog toga ¹to je farmakologija najzanimljiviji (i najkorisniji )predmet.korisna je i farmaceutska al se brzo zaboravlja jer se formule uèe napamet.predavanja iz tehnologije su mnogo manje poseæena jer je to mnogo dosadan predmet,al najbolje predaje prof.Ðuriæ.pohvalila bih i predavanja koje dr¾i agbaba.TOLIKO OD MENE ZA SAD.POZDRAV OD MENE I JA©E TOMIÆA-TO©E!SALUTE!

krajina

danas je profesorica prièala o antihipertenzivima(na farmakologiji)i napomenula da svi oni deluju lo¹e na impotenciju i onda rekla"prema tome,prvo ¹to æete ga pitati je:kakva ti je tenzija,daso?".kakva legenda!prema tome ko pita na koja predavanj treba iæi ja ka¾em da idete na farmakologiju jer je zanimljivo i korisno.pozdrav od mene i to¹e!

Bred

e to isto je i nama pricala prosle godine :K :hm