Napomene za ispit

Started by Bred, 02-04-2007, 10:06:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Ahaaaa.... Dobro da znam... Mrzim skupljanje literature...  :namcor Tehnologija me je izludila!!! Zar nije lak¹e da izdaju knjige, kad se veæ toliko muèe oko tih slajdova i hendauta i svega... Mislim i to treba otkucati...

jecka

ima li neko dobru skriptu, iz koje moze da se polozi po novim testovima?

milicagm

Ja o ovom ispitu nista ne znam,a trebalo bi da pocnem polako da razmisljam o njemu :K2:Svaka pomoc je dobrodosla-odakle se uci,gde mogu naci predavanja,pitanja...Cula sam da su test gadno izmenili :dole:

petao

moze li neko da napise sta su to menjali sa testom?
da li se moze jos uciti iz onih pitanja i odgovora iz kojih se spremalo za ranije rokove?
planiram to da ucim za jan a ne znam da li smem da se usudim ako je test promenjen i ako ne znam iz cega da ucim
hvala unapred  :K2:

maki

Analitika se sprema za 10dana.
Moj recept:
-izvuci sve formule i reakcije na papire,pa to intenzivno dok se ne nabuba(ujutru par sati i uvece par sati),a ostatak dana radis teoriju
-teorijski deo skolski procitas jedno pitanje,preslisas se 2x,pa tako svako sledece pitanje
-preskociti neorgancki deo(samim tim je max ocena otprilike 9)
-tri dana pred ispit,formule dopunis tekstom ispod(trebalo bi da na to ode ne vise od tog jednog dana)
-naravno ucenje iz skripte pisane rukom
Moja ocena-8.
Veliki pozdrav :K2: :K2:

Ita

Ja stvarno ne znam gde ovo moje pitanje da stavim pa rekoh ajde ovde..prva je tema...Interesuje me kakva pitanja otprilike dolaze kod profesora Ivanovica,tj.da li nesto posebno forsira,sta ne daje i tako to....Hvala unapred!  :roll:

jelkica

Quote from: maki on 17-01-2011, 14:59:53
naravno ucenje iz skripte pisane rukom
Maki, gde si nasla tu skriptu, da li je ima u fotokopirnici (pored skriptarnice)

maki

Nema,tj ne znam..ja sam moju bacija  :K2: al raspitaj se,to kruzi medju studentima(samo ti napominjem da uzmes onu gde ima voda u neorganskom delu).
Ako se bas ne snadjes,pisi na pm,da se i ja raspitam.

schonne

jel ima neko primer nekog teta, po mogucstvu prof. Darka ?

jelkica

Kolege da li neko ko je polagao ovaj ispit i prosao to iskustvo  :K2:, rekao koje oblasti voli da daje Ljiljana Zivanovic posto ona sada sastavlja test?  :help3:  :thanx2: