Konacan spisak bolesti???

Started by Murakami, 03-06-2007, 10:18:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MiKy

zna li neko da li je dovoljno uciti ono sa foruma sto se tice bolesti...jako je lepo izvuceno,samo su bitne stvari... :help:

Bred


Favis

imas sve bolesti odstampane na papirima, sve sto treba...vrte se ti papiri po faxu...pitaj nekog od studenata ko je polozio da ti pozajmi da kopiras...
Ja sam za bolesti napisala sve sa tih papira od reci do reci i dobila sam po 18 poena na svaku bolest! Sto je odlicno posto kod nase drage profesorke retko mozes dobiti 20 poena!

ivanabg

Da li kao bolest dolazi  poremecaji srcanog ritma-aritmije?

Bred

ivana da li toga ima u spisku bolesti na prethodnoj strani?
zasto smo mi lupali glave da pisemo i sastavimo ovaj konacan spisak bolesti ako vi to necete citati?!??!?!?  :F

ivanabg

Da li kao bolest dolazi samo septicki sok ili moze doci i neka druga vrsta soka?  :hmm

Favis

nauci ti sve shokove! nikad se ne zna...

tarantulica

Septièki ba¹ detaljno, ostali uop¹teno...  :cvet

Darker

Quote from: ivanabg on 29-09-2007, 13:54:58
Da li kao bolest dolazi samo septicki sok ili moze doci i neka druga vrsta soka?  :hmm
E kad bi do¹ao jo¹ neki sok pride, da se mal osve¾imo :K

BK

Nisam vise u toku, jer hvala Bogu polozih  :Bog, ali rece mi drugarica da je u septembru kao bolest dosla malnutricija i malapsorpcija. :shock :shock

Enea


MiKy

ma ne bre,bile su dijareja i infarkt miokarda

ivanabg

Da li kod bolesti ekstrapiramidalni motorni sistem sa parkinsonizmom treba pisati i o Huntingtonovoj koreji?  :help2:

Darker

Quote from: BK on 30-09-2007, 15:53:46
Nisam vise u toku, jer hvala Bogu polozih  :Bog, ali rece mi drugarica da je u septembru kao bolest dosla malnutricija i malapsorpcija. :shock :shock
Drugarica oèigledno veza sa patofitzom nema :wink: A u septembru je kao bolest do¹la bolest kod koje se javljaju malnutricija i apsorpcija, a to je kao ¹to je gore navedeno: dijareja.
Za Hantingtonovu Horeju, mislim da se samo pominje...(ne uzeti me zdravo za gotovo dok neko ne potvrdi)

tarantulica

Najosnovnije o Huntingtonovoj koreji, obavezno!  :cvet