Prijemni ispit 2010.

Started by _Joja_, 15-05-2010, 15:15:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

_Joja_

Da li neko zna kada se pola¾e prijemni ispit? Ja sam prona¹la 2 informacije: na sajtu www.infostud.com stoji da je 27.6. matematika, a 28.6. hemija, dok na sajtu www.bg.ac.rs pi¹e da se prijemni iz matematike pola¾e 29.6. a iz hemije 30.6. Bila bih zahvalna ako neko mo¾e da mi ka¾e taènu informaciju. 

Bred

Ne zna se jos tacan datum.

U temi Upis na fakultete sk. 2010/11.god (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,17498.0.html) lepo pise :
QuotePrijemni ispiti biæe 28, 29. i 30. juna
.

Ne znam gde si na infostudu to procitala, ja sam nasao samo ovo -> http://prijemni.infostud.com/termini_ispita_upis_prvi_rok_2010/16/ a tu su nesto zeznuli, dakle verovatnije je da ce biti u periodu 28-30.6.2010.

_Joja_

Da, na toj web adresi sam i ja videla. Hvala ti puno.  :ok:

Bred

Raspisan konkurs za upis studenata u novu ¹kolsku godinu
Beta | Blic
Univerzitet u Beogradu raspisao je konkurs za upis studenata u ¹kolsku 2010/2011. godinu za sve nivoe studija.

Na sajtu Univerziteta se navodi da je prijavljivanje za prvi nivo 23, 24. i 25. juna, dok je polaganje prijemnih ispita 28, 29. i 30. juna.

Upis kandidata trebalo bi da bude zavr¹en do 15. jula.

Za drugi i treæi nivo studija prijavljivanje kandidata je od 15. do 20. septembra, a upis bi trebalo da bude zavr¹en do 30. septembra.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/189607/Raspisan-konkurs-za-upis-studenata-u-novu-skolsku-godinu

jecka1991

Joj samo novi i novi padobranci :-D To me vrlo zabrinjava :-D

Bred


jecka1991

Ja se plasim zdrave (a i one manje zdrave) konkurencije  :K2:

alhemicarka

He,he, Jeco, da te malo oraspolozim, idem na casove hemije kod neke prof. u Beogradu i vec sam upoznala njih cetvoro koji hoce da upisu farmaciju ove godine, ali od njih cetvoro koji se spremaju kod ove profesorke, samo je jedna onako bas ozbiljna i dosta radi, a ostali su vise primorani zbog roditelja koji su farmaceuti.  :wink:

jecka1991


alhemicarka


Bred


jecka1991

Salila sam se bre  :wink: Ma ja sam optimista, samo sredim jos ove dve oblasti koje su mi problem i spremna sam  :ok:

alhemicarka

Tako je, Jeco, optimizam i vera u sebe su na prvom mestu!  :wink: Ma i sta god da nam se desi na prijemnom, nece biti smak sveta. Uostalom, sto bi rekao Seneka- Neuspeh je sansa da pokusas ponovo.  :wink: Salim se, naravno, bice to sve kako treba. He,he, malo i sebe da ohrabrim. :K2:

jecka1991

Ma od puno faktora zavisi uspeh na prijemnom: i od znanja ali i od srece, prisustva ili odsustva treme, tvog zdravstvenog stanja i puuno drugih faktora... Ako padnem, sto ti kazes nije smak sveta  :wink:
A ohrabrila si me prilicno sa onim postom  :thanx2:

alhemicarka

Zamisli tek mene kada sam pocetkom maja otisla na cas kod te prof. iz Beograda i skontam da se od septembra spremam iz pogresnih zbirki. Devojka koja mi je kupila zbirku mi je rekla da je to za farmaciju i da samo ta postoji, a to je ustvari za medicinu. Umalo se nisam slogirala. Samopouzdanje mi je otislo u minus, ali sam se ipak povratila jer sam za samo 7 dana popunila sve rupe iz opste i neorganske i sada radim sa njom organsku i prilicno sam zadovoljna. To mi je da naucim da se ne oslanjam na druge jer nikada ne znas ko ce  i zbog cega da te navede na pogresan put.