Prijemni ispit 2010.

Started by _Joja_, 15-05-2010, 15:15:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jovana Bajic :)

I ja sam jedina iz svog grada xD Nisam bas djak generacijaal mi je malo falilo xD zeza me vladanje  :plez  ... Moji prof hemije su bili grozni al ova prof sto me poducava je super ... Vjezbam po onoj sa pripremne i po onoj novoj sa 214 stranica. Ma mene brine matematika  a005  ... Ea gdje cete vas dvije polagati prijemni i  imate li face?

alhemicarka

I mene brine matematika, ako ti je to za utehu.  :wink: Ja polazem u Beogradu, a koliko znam i Jecka. Ti? He, he, ja sam jedna od retkih osoba koja nema profil na face-u, niti cu ga napraviti.

Scepty

Same here.. no face... danguba -.-  Nego i meni je hemija onako, lagana, malo samo da procitam jos nesto iz IV god i to je to.
Matish je mali problem... ali radim na tome... pa se pitam: koliko puta otprilike planirate da predjete zbirku tj. koliko mislite da je dovoljno?

Jovana Bajic :)

Ja cu i u NS i u BG ici na prijemni ... Joj nemam pojma za zbirke,mene pocinje prava nervoza hvatati ...  :run


Dal se moze sta prepisati na tom prijemnom ? xD

alhemicarka

Kako ces stici u Novi Sad kada se  prijemni u Beogradu polaze 29. i 30. i to od pola tri, a u NS-u 30-og? He,he, ne moze se prepisivati, dobro nas obezbede.

Jovana Bajic :)

U NS je u 9 ujutro pa sticu nekako xD

alhemicarka

Ja sam je presla vise puta, s tim da analiticku vesto izbegavam.  :roll: Mada, to je individualna stvar. A da se mi pobunimo pa da ne polazemo matematiku?  :K2: :K2:

alhemicarka

Aaa, pa dobro. Jesi cula za farmaceutsko inzenjerstvo u Novom Sadu? Priznaju bodove sa prijemnog na farmaciji i jako je lako upisati jer imaju malo kandidata.

Jovana Bajic :)

Quote from: alhemicarka on 14-06-2010, 13:23:40
Aaa, pa dobro. Jesi cula za farmaceutsko inzenjerstvo u Novom Sadu? Priznaju bodove sa prijemnog na farmaciji i jako je lako upisati jer imaju malo kandidata.


AAAaa sta je to? Nisam cula ...
Imaju li sajt???

alhemicarka

To je u okviru tehnoloskog fakulteta, ali ne znam koji je njihov sajt. Sa tim fakultetom se ne moze otvoriti apoteka jer se ucenje vise bazira na proizvodnji lekova od lekovitog bilja, na proizvodnju krema, deterdzenata i tako toga. Sta znam, nije losa alternativa u slucaju da ...... necu na to ni da pomisljam.

Scepty

Quote from: alhemicarka on 14-06-2010, 13:56:27Sa tim fakultetom se ne moze otvoriti apoteka
Nemoj mi reci da upisujes farmaciju kako bi posle otvorila apoteku o.O

alhemicarka

Sto ti je to toliko cudno?

Scepty

@alhemicarka Pa dobro... svako ima svoje ciljeve, licno, meni je to malo bezveze. Ne ucim sve ove skole da bih na kraju bio trgovac (malo prefinjeniji, al opet trgovac). Naravno bez uvrede, samo mislim da imas puno boljih opcija sa Farmacijom nego sto je trgovina. Al dobro de...

alhemicarka

Nismo se dobro razumele. Moj brat ima lanac apoteka, tako da cu i ja imati svoju kad zavrsim fax, ali on, takodje, ima i neke vezice u Briselu u jednoj velikoj farmaceutskoj kuci, tako da planiram da odem malo tamo da radim, pa ako mi se ne svidi, ceka me moja apoteka i siguran posao. Mada kakvi poslovi postoje i sta sve ljudi rade, beli mantil i rad u apoteci su prelep i prefinjen posao.  :wink:

Jovana Bajic :)

Hmmm ni ja nemam apolutno nimalo zelje da poslije radim u apoteci ( mozda sa nekih 40-50 godina kad omatorim) ...a za sad imam zelju da budem predstavnik neke firme tipa Krka,Galenika i da radim tamo ...  :>: