Dobrodosli kolege brucosi

Started by Bred, 29-09-2006, 13:44:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas


zivanshe

opustice se tvoje kolege od krvi i mesa, verovatno su josh blago prepadnuti (narochito oni koji nisu smeli da dodju bez mame i tate :> ).

hulio_salinas

e da zna¹...

kad sam video roditelje, samo ¹to nisam   :][

ma valjda æe se opustiti...   :K

zna¹ kakva je atmosfera bila? kao da smo na izboru za najboljeg i najlep¹eg èoveka sveta... na tom izboru nas ima 325, a samo jedan odnosi pobedu, dok ostalih 324 nose titullu najru¾nijih i najbednijih osoba... nadam se da sam ti malo slikovitije objasnio situaciju... kao da jedan drugome otimamo hleb iz ruke...

:'(

zivanshe

:lol2: roditelji....
hm, shteta ako je takva atmosfera bila. nadam se da to samo deluje tako zato shto su brucoshi josh zbunjeni i misle da moraju da deluju ozbiljno; opustice se, bice prijatnije... :)

hulio_salinas

ma nije to bilo upuæeno za roditelje...

za roditelje je ono moje "da zna¹"... xexe

a sve ispod toga je na stanje stvari u amfiteatru i na svim drugim mestima gde je bilo moguæe videti lica nama bruco¹ima...


:K :K :K

M^i^M^a

Roditelji....? Ne mogu da verujem..Mada nas fakultet je cuven po `maminim i tatinim sinovima`   

hulio_salinas

pa bre i ja sam se zaèudio... ako mi verujete, na upisu u SREDNJU ¹koli nisam video ni R od roditelja, a danas... prvi dan fakulteta, iliti VISOKE ¹kole roditelji su èekali kao u redu za mleko da jedinci zavr¹e predavanje...

zivanshe

#22
Quote from: hulio_salinas on 02-10-2006, 16:07:22
ma nije to bilo upuæeno za roditelje...

za roditelje je ono moje "da zna¹"... xexe

a sve ispod toga je na stanje stvari u amfiteatru i na svim drugim mestima gde je bilo moguæe videti lica nama bruco¹ima...


:K :K :K

tako sam i protumachila. :)
ali morala sam josh jednom da se nasmejem nad idejom roditelja na fakultetu.

darusaz

Хулио, ма ти гледај своја посла и не обазири се на друге. :) Па ће после да ти завиде, бре! И само опуштено, али са разумом. ;)

pereca

Hulio, da li vam je dovoljno jasno objasnjen novi sistem studija?
kako su izgledala predavanja danas? Imas li neke predloge?

jeca87

#25
Ау, Хулио, сад си ме разочарао!! Читала сам твоје одговоре на разноразне теме, и углавном сам се слагала са тобом, па ме је овај твој став о колегама скроз збунио.    :roll:
Веруј ми, ја сам данас упознала доста нормалних људи који су на мене оставили сасвим фин утисак.

Е, већ што се тиче утиска који су оставили професори, ту се слажемо.  :)

Маме, тате, баке, деке, сестре, браћу и осталу многобројну родбину нећу да коментаришем. . .
Од неке маме нисмо могли да изађемо из амфитеатра, пошто је жена одлучила да по цену свега уђе унутра да види где јој седи ћерка!   :box  :box  :box  :box

Alnus Glutinosa

Brucosi, ja sam vas danas videla kada ste izlazili sa predavanja, jao sto ste veeeliki!
Svi izgledaju starije od mene!  :roll:
Hulio, pa zar nemas nekog poznanika od pre?Tako je lakse krenuti u upoznavanje novih ljudi!

Becks

   Alnuse pa ti tako izgledas da bi mogla sa brucosima neprimetno da prodjes


   Brucosi srecno. Savet: SVI NA PREDAVANJA

Alnus Glutinosa

Quote from: Becks on 02-10-2006, 19:14:32
   Alnuse pa ti tako izgledas da bi mogla sa brucosima neprimetno da prodjes

E, cekala sam ovaj komentar!!  :box

lijepa bosanka

Dobrodosli!!!! I zelim vam mnogo uspjeha i da se dobro snadjete.....