Primer testa iz hemije za prijemni

Started by Bred, 06-06-2006, 00:35:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sole

ne secam se tacno, kad proverim testove napisacu vam i to. ;-)

Bla_bla_blaaaa

Jel ste imali taj probni test na faxu? Moze neko da okaci?


Girl

Probni je 11., zaboravih da li iz hemije ili matematike, a drugi je oko 20. Da li postoji mogucnost da ga neko stavi ovde kad se probni bude zavrsio?

maya

stavicu ja,ako budem mogla da ga iznesem,naravno...

Bred

ma zapamtices ti pitanja pa ces otkucati ovde :cvet

Girl

Ne moze da se iznese, vec jedino da zapises pitanja i zadatke na papir koji dobijas za rad.

_sanja_

Bred ,vidim ti si prosle godine  postavio probni test iz organske , hoces moci i ove godine da dodjes do testa nekako??

Bred

Ne, prosle godine sam imao autsajdere :)

maya

Quote from: Bred on 04-06-2007, 07:35:13
ma zapamtices ti pitanja pa ces otkucati ovde :cvet

ili tako,ili mogu da ih zapisem na papir,kao sto je Girl predlozila...  ;)

vlada89

I nema to mozda,vec sigurno,jasno???  :batina A slobodno postavite i primer prijemnog iz matematike..

maya

Quote from: vlada89 on 04-06-2007, 13:16:54
I nema to mozda,vec sigurno,jasno???  :batina A slobodno postavite i primer prijemnog iz matematike..

da gospodaru...  :>

ma ne brini,bice postavljeno...


vlada89

 :arracher: Kakva drskost, cak mi i ne persiras..  :lol:

zabica

Quote from: Girl on 11-04-2007, 08:00:19
Zanima me da li ce na prijemnom iz matematike biti promenjeni brojevi, ili ce dati bas iste zadatke kao sto su u zbirci. A iz hemije? Ti, 'Mortisha', kazes da je najbolje spremati hemiju iz zbirke za Medicinski? Ove godine je izasla zbirka za Farmaceutski ( izdao ga bas Farm. fak. ), da se te dve zbirke kombinuju?

nama je iz matematike bilo dosta identicnih zadataka, a neki samo sa izmenjenimm brojevima. Ma prepoznas zadatak iz zbirke i tacno znas na koji nacin se radi.
Sto se henije tice - nabavite sto vise testova ranijih godina sto od farmaceuta, sto od stomatologa i medicinara. Ja sam to vezbala zadjih nedelju dana i dosla su mi neka identicna pitanja (vise njih)

Girl

Hvala, a reci mi u odnosu na probni test koliko ima razlike. Jos manje?

vlada89

Quote from: zabica on 17-06-2007, 07:50:42



nama je iz matematike bilo dosta identicnih zadataka, a neki samo sa izmenjenimm brojevima. Ma prepoznas zadatak iz zbirke i tacno znas na koji nacin se radi.


Malo se ne slazem sa zabicom,jer prepoznavanjem zadataka svodi se na to da je uceno napamet. Moj savet je (mislim tako cu ja da radim) da se najpre urade ona 3-4 zadatka sto vuku po 3 poena,jer bez njih ode vam 9-12 poena... :( A i mislim da probni test nece imati toliko uticaja..