savet...

Started by vlada89, 22-06-2006, 22:47:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miss understood

Hm, ja imam jedno pitanje... Ne verujem da je bash za ovu temu al' ajde...  :K2:
Zanima me da li postoji mogucnost da se strani drzhavljani mogu prebaciti na samofinansirajuce ( posle prve godine)? :)
I kakvo je stanje sa time, znam da fakultet prima 30 stranih drzhavljana, a koliko ih se obichno prijavi?

Bred

Pa tesko da ih se prijavi 30 ...  :wink:

Sto pitas?

:)

Miss understood

Pa chisto onako bezveze... :K2:
Shalim se, hvata panika pred prijemni, pa da bi se smirila - gledam sve opcije...  :>
:keke:
A jel mozhe da se prebaci strani drzhavljanin na samofinansirajuci posle prve godine...?  :hmm

Jovana Bajic :)

Ja sam gimnazijalka (opsti smjer) sad cu u cetvrti razred.
Voljela bih upisati farmaciju u Ns  ali mi se cini preteskim.Ono odlican sam ucenik(skoro vukavac za*ebao me prof. geografije  :djavo ) ali mi ne idu sad extra mat. i hemija .Volim ih,ucim ali nista sad nadprosjecno.A sad kada sam pogledala promjere prijemnih "zgrahnula" sam se ... Zar je stvarno onako tesko?   a005

Bred

Pa sad, meni je matematika bila problem jer sam isao u medicinsku skolu ...

Ali sve se da nauciti ...  :wink:

MoonHelen

I ja planiram da upisem farmaciju. Matematika mislim da nece biti teska, jer je prilicno dobro znam. A hemija...pa valjda nece biti tako tesko. I meni su svi rekli da je inace jako tesko upasti. Ali eto mi cemo se truditi pa sta bude. Najvise zavisi od rada, tako da zagrejte stolice  :wink:

Bred

That's the spirit!

:pljes:

:K2:

jecka1991

Posto zelim da konkurisem na par fakulteta pored farmacije, da li ce projemni ispit biti u jednom danu ili se hem i mat polazu u 2 dana ? :K2:

Bred

Na Farmaceutskom fakultetu u Bgu je prijemni uglavnom u dva dana.

Yecili

Je su li Veneove zbirke dobre za vezbanje matematike za prijemni? ili da nabavim druge zbirke? (posto hocu bas detaljno da pripremim sva 4 razreda)

Bred

Jesu, mada za sam prijemni na fakultetu postoji posebna zbirka, naravno.

Dzonson

Ja spremam prijemni za farmaciju,pa bih zeleo malu pomoc.Jel bi mogao neko da mi kaze na koje oblasti iz hemije/matematike da obratim posebnu paznju;stvari kojih obicno ima najvise na prijemnom,koje su najbitnije,itd..