Potvrdjivanje ispita

Started by Bred, 31-10-2007, 10:58:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

joe13

Juce nije bilo jos obavestenja za apsolv.za febr. jer nisu dobili spiskove,ali mi je tehn. rekla da nema problema da se posalje potvrda mailom. :cvet

endi

Potvrda je 31.1. za apsolvente, tako mi je reèeno. Za svaki sluèaj ako neko ide nek proveri.

bocca

 Da, potvrdjivanje je 31.-og!

joe13

KADA izlaze konacni spiskovi za USMENI iz FTEH po profesorima?

bocca

 Znam da ce danas popodne da izadju liste sa profesorima, a konacan raspored tek posle prakticnog koji je 6.-og!

Yasmin

Na sajtu faksa mozes da proveris kod kog si profesora.

Enea


Bred

 .blah.
Ali shvatite ovo sa rezervom da ponovo ne dodje do razlika izmedju spiskova objavljenih na faxu i ovih na netu  :wink:

Enea

#23
sasvim ti je suvisan komentar.

zashto se kezish choveche?!

[off] i zashto je svaka druga tema koju otvorim u kanti?
a pretraga ne moze kada imash sch, dj, cj ili nemash![/off]

Bred

komentar APSOLUTNO nije suvisan a ako je nesto suvisno to je ono tvoje "dodjavola" koje je apsolutni offtopik.

joe13

Quote from: Bred on 31-01-2008, 13:45:02
.blah.
Ali shvatite ovo sa rezervom da ponovo ne dodje do razlika izmedju spiskova objavljenih na faxu i ovih na netu  :wink:
Evo, sad pise DOSLOVNO,ovo su KONACNI podaci.Bas im hvala,nema vise vracke!
Znaci spiskovi posle 6.-og...........Hvala! :cvet

endi

#26
Na zavodu pi¹e da raspored za usmeni i praktièni izlazi 5.2. u 12h.
Inaèe spiskovi su veæ na oglasnoj tabli.

bocca

 Da i ja sam videla da pise da raspored za usmeni izlazi 5.-og. Mada su do sada uvek izlazili posle prakticnog.  :run

joe13

Ako neko ide sutra da pogleda raspored za usmeni,da li bi mogao da mi javi na pm ili ovde na temi KADA ispituje prof.Ibric,htela bih da slusam ispit.Hvala unapred :cvet

Enea

Je li te ovo zanima:

http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/raspored_ispita_pete_godine.pdf (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/raspored_ispita_pete_godine.pdf)?