Potpisi za VIII semestar

Started by tarantulica, 17-05-2007, 19:52:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

tarantulica

Blizi se kraj semestra...

Pishite kad saznate kad su potpisi  :cvet

tarantulica

Potpisi iz farmaceutske tehnologije 4.6. od 9 do 11h.

Potrebno je prethodno uplatiti 250 din na ¾iro raèun fakulteta, za nadoknadu polomljenog laboratorijskog posuða...

Maslacak


yeca

Quote from: tarantulica on 21-05-2007, 21:16:50
Potrebno je prethodno uplatiti 250 din na ¾iro raèun fakulteta, za nadoknadu polomljenog laboratorijskog posuða...
Je l' mo¾e neko da ih kontroli¹e?? Ili bar da podnesu izve¹taj ¹ta je polomljeno da znam ¹ta plaæam??
Ass Marijana je pro¹log semestra rekla kako su mislili da uplatimo 500 din  :shock :shock :shock za polomljeno posudje ali su se sa¾alili  :wall: pa su spustili na 250din  :box
To znaèi da oni to uz kaficu i kolaèe se cenjkaju koliko da uplatimo za ko zna ¹ta...
Preterivanje u najmanju ruku... i anarhija!

igrackica

Da ne pricam o tome da ne znam sta to mozemo da polomimo kad smo uglavnom koristili patene! Inace pouzdano znam da u mojoj grupi niko nista nije polomio za oba semestra :hmm Zaista su neverovatni!

tarantulica

Nije ni u mojoj.... :wall:

Ali neka ovo ostane tema za informacije o potpisima  :cvet



zooca

da li se zna kad ce ostali davati potpise?javljajte!

tarantulica

Potpisi iz patofize su bili u chetvrtak za one koji su bili na predavanju...

Kad su za ostale - josh uvek se ne zna... :wall:

zooca


tarantulica

Potpisi iz broma su 4., 5. i 6. juna, proverite samo kad ima va¹a grupa i da li treba da uplatite nadoknadu za polomljeno lab posuðe  :cvet

mrvica


sandric

farmakologija nezvanicno u petak posle predavanja,znaci u 10h

MiKy

ja mislim da farmakologija nece biti problem oni izadju u susret i daju kad god odes ali zato patofiza,tehnologija....strogo na vreme I SA UPLATNICAMA  :wall:

suncica

danas sam pitala asistentkinju u vezi analitike i ona je spomenula petak, ali kaze da ce izaci raspored

tarantulica