usmeni ispit kod profesora Adonisa

Started by Tinkerbell, 28-06-2007, 19:03:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

shumshi

pa pise 13og februara...ranije ne moze (jer ne pise tako  :>), a valjda ne moze ni kasnije, jer ce se zavrsiti ispitni rok  :hm  :>

philoserbiana

hvala...znam za 13.feb.nego da li ima prvi termin? :happy: :cvet

shumshi

mislim da je prvi termin prosao...

mali veseljak

Odgovarala sam kod profe u ponedeljak i moram da kazem da je covek CAR ! Na samom ispitu sam naucila i saznala gomilu interesantnih stvari, a covek je tolerisao svako moje nagadjanje i smejuljenje i slaganje ramenima . Na svako pitanje sam znala po nesto da kazem, ali njegova potpitanja iz zivota i sporta su uglavnom prolazila tako sto je on odgovarao na njih i posle svega je rekao da ne moze da mi da vise od sedam, a ja sam htela da skacem od srece! Eto, bas mi je bilo lepo na ispitu !

Adonis_Vernalis

Secam se i svojih odgovora na Malom Veseljaku postavljena pitanja, i pitanja koja postavih. I ocene koju dadoh.

Drago mi je sto vam je bilo fino na ispitu.

Ali mi nije drago sto mi se, od blizu 70 za ispit prijavljenih, na izlazak na ispit potpisom na papir "zaklelo" njih oko 30, a koliko ce njih zaista u cetvrtak i petak izaci - to cu tek videti. Kao i broj onih koji ce poloziti.

Izlaznost od 30%, od cega kraj ispita doceka jedva 40%... a fino vam je na ispitu... Sta biva tamo gde vam nije fino?

malena

Ja moram da kazem da cu ovaj ispit izaci 4 put i da sam ga do sada svaki put ucila,ali mi ne lezi ne mogu da se sastvaim sa ovi drogama... A na ispitu samo sto ne dozivim nervni slom,zadnji put kad sam izlazila profesor je bio kranje korektan,ali ja zablokiram i uvek kazem da hocu da odustanem i vratim pitanja i ako pritom imam napisan kocept... I ispit imam u petak i vec sam nervozna i skoro da sam sigurna da cu opet vratiti pitanja,ali ne znam kako da prevazidjem ovu moju psihicku blokadu,ili sam ja nekako stvorila averziju preka ovom ispitu,a ne mogu da kazem da je ispit nezanimljiv,jako mi je interesantan i znaima me da znam kako koja droga deluje,jos kad saznam objasnjenje koje mi je mama rekla kao maloj kad me nalivala nekim cajevima,odusevim se ali,ispit cu poloziti tesko...  :wall: :wall: :wall:

AnaCrvena

za pocetak-ne vracaj pitanja ako znas barem nesto!ako si dosta ucila,sigurno je problem psihicki...tako da-probaj obavezno,to te bar nista ne kosta!ako prvo pitanje prodje kako valja,opustices se,pa ce svako sledece pitanje ici sve lakse...bitno je da ne klones duhom,jer nista nije ni nenaucivo ni nepolozivo-kako su svi pre tebe tako ces i ti! :K2: jesu to nekakve fraze,ali ih moras ponavljati sebi dok u njih ne poverujes! (veruj mi,imala sam ja takav problem sa 2 ispita,ali pregazila sam ih nekako...) samo polako! :love:

Adonis_Vernalis

I, eto nama psihicke blokade, i traume iz najlepsih dana u zivotu (kazu znalci da su to studentski dani)... a svemu tome farmakognozija kumovala... A ako su "najlepsi dani u zivotu" jadni, kakvi li ce nam tek biti "oni tamo neki drugi dani"... ?

A konsultacije profa okacio na tablu onako, da mu tabla bude sarena? I profa gubi dane na forumu, tek da mu prsti ne budu dokoni? Pri tome, povedite racuna i o tome, ne studirate u Novom Sadu (gde je Farmakognozija ekvivalent nasoj Farmaceutskoj hemiji), vec ovde, na nasoj staroj dobroj Farmaciji koju je osnovao nas Tucakov, profa farmakognozije...

O, Boze, kako je lako steci averziju...

AnaCrvena

ne brinite,profo,nije to do vas sigurno!mozda na nekim drugim institutima,ali ovde nije!
i nema tu traume-cim polozi,zaboravice svu muku!znam po sebi,mada se s farmakognozijom nisam mucila!prosto se nesto lose namstilo,pa ne ide!


malena

Ma nije to problem do vas profesore... Vama svaka cast,jedan od najkorektnijih profesora na fakultetu...  :pljes: :pljes:

Bred

Quote from: AnaCrvena on 09-09-2008, 20:27:17
za pocetak-ne vracaj pitanja ako znas barem nesto!ako si dosta ucila,sigurno je problem psihicki...tako da-probaj obavezno,to te bar nista ne kosta!ako prvo pitanje prodje kako valja,opustices se,pa ce svako sledece pitanje ici sve lakse...bitno je da ne klones duhom,jer nista nije ni nenaucivo ni nepolozivo-kako su svi pre tebe tako ces i ti! :K2: jesu to nekakve fraze,ali ih moras ponavljati sebi dok u njih ne poverujes! (veruj mi,imala sam ja takav problem sa 2 ispita,ali pregazila sam ih nekako...) samo polako! :love:

Bravo! Svako negde zablokira ali malena mislim da ti gnozija bas nije pravi izbor gde treba da zablokiras posto su svi profesori korektni.
Eto, sam profesor te je uputio na konsultacije i to je najbolji nacin da se okurazis i testiras svoje znanje pred profesorom koji te pritom ne ocenjuje. Izvanredna sansa!
:wink:
PITANJA NIKAKO NE VRACAJ!!! Ima da sedis i pricas dok ne dosadis sama sebi.
Salim se malo ...  :cvet



Quote from: Adonis_Vernalis on 09-09-2008, 20:34:19
A ako su "najlepsi dani u zivotu" jadni, kakvi li ce nam tek biti "oni tamo neki drugi dani"... ?

To se i ja pitam, ako su OVO najlepsi dani, ja ne zelim da nastavim dalje ... :face:
Ha ha, salim se ...  :>:

Smesko

Ima li nekoga ko je danas polagao kod profesora ? Kakvi su utisci?
Znam da kod profesora nema ruznih iskustava, ali ne bi skodilo malo novih informacija  :~
Unapred hvala! :cvet

Adonis_Vernalis

Mnogi su polagali, a neki i polozili... ;)

Smesko


malena

Ljudi nisam vratila pitanja  :run mada sam o tome dosta razmisljala,sto ti je sudbina pitanja koleginice do mene znam prefektno,a moja skoro pa blagi uzas... Ali sto se tice profesora krajnje ja fer,korektan i sve reci hvale,ne mogu da kazem da sam se razbila sa znanjem,ali sam se nekako vadila mada mi je i profesor dosta pomagao... U nekim trenutcima me je bilo i sramota i malo mi je falilo da kazem jel mogu ja da odustanem... Ali eto nekako polozih ovaj ispit malo na moju srecu malo me profesor pomogo...  :pljes: :pljes:
P.S.Danas mi slava Aleksandar Nevski,sad smem kuci...  :K2: :K2: