VEZBE 2007/2008

Started by bromatology, 10-10-2007, 12:49:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bromatology

#15
Doslo je do male izmene u terminu za uvodno predavanje, a ona glasi da ce se predavanje odrzati u 14h u petak 19.10.2007. u amfiteatru A-1, a ne u 13:30h.
Molimo sve forumase da obaveste svoje kolege sa 4. godine da dodju jer je prisustvo na uvodnom predavanju obavezno.

bebica111

a sta se desava s astudentima koji nisu prisustvovali tom uvodnom predavanju, jer suu petak, saznali da je smanjen uslov i da mogu da se upisu u cetvrtu godinu......... oni definitivno nisu mogli da znaju da   ce se to desiti, ap ad odu na uvodno predavanje?

Darker

Verovatno æe polagati kolokvijum, Bromatology javite ¹to pre kad æe biti taj kolokvijum, ¹ta treba da se uèi i da li dakle svi koji nisu do¹li moraju da ga pola¾u...

pig_am_am

kolokvijum? :hmm zar to nije iz tehnologije za one koji nisu bili?

ja sam na tom uvodnom iz broma toliko ogladnela
:K
otvorio mi se apetit jos kod prvog slajda  :K

Enea

@bromatology

samo da vas u prolazu pozdravim.

:pljes: :pljes: :pljes:

MiKy

svaka cast za prisustvo na forumu! :ziveli
veliki pozdrav! :cvet
ideja je genijalna,pogotovu zato sto se masa ljudi ustrucava da pita `uzivo` ono sto ih zanima...

bromatology

Zbog smanjenja uslova za upis 4. godine, svi studenti (i DF i MB smera) koji su se naknadno upisali i nisu odslusali uvodno predavanje, obavezni su da prisustvuju novom uvodnom predavanju koje ce se uskoro odrzati. Tacan termin i mesto ovog predavanja ce biti istaknuti na tabli za obavestenja ispred Instituta za bromatologiju. Studenti koji ni tad ne dodju ce polagati ulazni kolokvijum kako bi mogli da rade vezbe i steknu uslov za potpis iz naseg predmeta.

tarantulica

Hvala u ime NUS-a (Naknadno upisanih studenata)  :>

:cvet

Darker


malena

Koje grupe su danas zavrsile vezbe? Da bih znala da izracunam,jer planiram putovanje za Novu godinu,a da mi se ne desi da tada imam vezbe,a vec sam uplatila... Pa sta onda da radim,da li bi tada postojala mogucnost da te vezbe odradim sa nekom drugom grupom?  :>

pig_am_am

btw,jel izaslo obavestenje o tom tacnom datumu za studente koji su naknadno upisali ili nisu bili?
mislim,bila sam,al neki moji indijanci nisu  :>

MiKy

mozes promeniti grupu ali pod uslovom da nadjes zamenu...

bromatology

Uvodno predavanje za ve¾be iz bromatologije,za naknadno upisane studente i studente koji nisu prisustvovali prethodnim uvodnim predavanjima,odr¾aæe se u èetvrtak 08.11.2007god u 16i30h u A-4.

Kremenko

Da li je odredjen termin kolokvijuma?Trebalo bi da bude kad svi odrade vezbe?

mina-L

Jel tacno da ce biti oko 15.dec?!