Farmaceutska hemija I

Started by hulio_salinas, 15-10-2007, 20:26:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hulio_salinas

Predmet nosi 4 ESPB.

Ukupno ima 100 poena = 40 predispitnih + 60 ispitnih poena.

Predispitne obaveze - 40 poena:
- Predavanja 2-5 poena
- Ve¾be 5x(2do4) = 10 poena
- Kolokvijum 15 poena (min 8)


Ispit - 60 poena:
- Kolokvijum 30 poena (min 16)
- Ispit 30 poena (min 16); ko ne polo¾i kolokvijum, pola¾e ispit u celosti - 60 poena


Nastavnici:
Prof. Dr Sote Vladimirov, redovni profesor,
Upravnik Instituta za farmaceutsku hemiju i analitiku lekova
Prof. Dr Danica Agbaba, redovni profesor
Prof. Dr Zorica Vujiæ, vanredni profesor
Doc. Dr Slavica Eriæ
Doc. Dr Jasmina Brboriæ
Dr sc. Olivera Èudina

Saradnici u praktiènoj nastavi:
Ass. Mr sci.  Branka Ivkoviæ
Ass. Dipl.ph. Bojan Markoviæ
Ass. Dipl.ph. Slavica Filipiæ
Ass. Dipl.ph. Milkica Crevar
Ass. Dipl.ph. Nikolina Kljajiæ


Tehnièari u praktiènoj nastavi:

Dipl. hem. Jagoda Vuèiniæ
Biljana Mihailoviæ
Lelica Popoviæ


Pomoæno osoblje:
Jelena Iliæ
Dragana Blagojeviæ


zabica


ares

Kako vam se cini gradivo iz farmaceutske jel pocelo da se komplikuje, moze li da se kapira sa slajdova? Interesira me poslednja 3 predavanja! :roll:

lycos

metabolizam-reakcije I i II faze mogu se skontati sa slajdova, jer je to gradivo OrgI i Org II. A sto se tice ostatka gradiva-ne znam..tek ce poceti da komplikuju...

BoJaNa M

Ljudi verujte mnogo znace predavanja(bar meni:) jer prof. dosta puta ponavlja iste stvari i uopshte nije teshko pratiti!mislim da su slajdovi skroz dovoljni da se ovaj  kolokvijum dobro spremi, a za dalje cemo videti...

Loptica

Da,jos kad bi konacno dale sve slajdove na vreme,a ne da cekamo da se predavanje zavrsi pa da stampamo sve ponovo,ili dostampavamo,kopiramo... Razumem da je ovo sve i za njih novo,ali cini mi se da su one u vecoj zbrci od nas...

ares

Znaci ares treba da pocne ponovo da posecuje farmaceutsku! :K

Jelena*

Moze li neko da napise sta treba da se uci za kolokvijum?!Jel sve sto su do sada ispredavale,a ako ne sta tacno?

whatever

#8
На колоквијум долази све до биоизостера (неукључујући њих)  :cvet

>>> доц. Ерић - Питања за припрему <<< (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/farmaceutska_hemija_I/predavanja_2007-08/SE%20pitanja%20za%20pripremu.pdf)
>>> доц. Брборић - Питања за припрему <<< (http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/farmaceutska_hemija_I/predavanja_2007-08/JB%20pitanja%20za%20pripremu.doc)

Vukibog

Da li mozda neko zna shta se radi na vezbama iz farmaceutske???? Da li treba neshto spremiti za njih,da li treba mantil...???  :help2:

Sole

a mene zanima da li je moguce da neke grupe imaju vezbe do januara, druge od januara i tako sve?  :hmm
i da li stvarno imamo jedne vezbe 07.01, za Bozic?  :shock

whatever

Неке групе имају до јануара вежбе у рачунарском центру, а онда од јануара у учионици, док друге имају обрнуто... Све заједно мислим да има 5 термина вежби. Е сада, да ли нека група има вежбе и за Божић, то чисто сумњам, али распоред је истакнут, па проверите  :wink:

Сумњам да треба мантил...

hulio_salinas

Sigurno neæe biti nastave za Bo¾iæ.

salem_tuzla

zna li neko mozda kako ispituje prof jasmina brboric,nama je u tz pocela predavati,a nisam nasao nikakvu temu o njoj:)

Bred

verovatno zato sto ste joj vi prva generacija kojoj predaje a i prva koju ce ispitivati?
nekima je bila asistent i utisci su podeljeni  :wink: