Raskid - nekoliko puta

Started by Bred, 22-07-2006, 20:52:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

shmizla

Moje dosadasnje iskustvo je pokazalo da prvi raskid treba da bude i jedini... Bila sam u vezi 3 godine, raskinuli smo, i posle mesec dana se pomirili... medjutim, nista vise nije bilo isto, i posle nekoliko meseci smo se definitivno razisli... htela sam da poludim tada.. ne smem da pomislim kako je tim ljudima koji raskidaju po 20 puta...

nasty girl

moje iskustvo: bila sam sa vampirom i raskinuli smo i posle dva meseca smo se pomirili i sada nam je nikad bolje.... :Lj :Lj :Lj

Darker

Aaaaaaaaaaahhhhhhhhh, evo rasplakah se od silne sentimentalnosti  :'( :'( :'( :'(
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nasty girl


Darker

RASKID

smrti, rekao je, samo izvoli,
bilo je to posle trka
pokvaren zatvaraè na pantalonama,
80 dolara u dobitku
bez jedne ¾ene
vozio je kroz svaki stop i
crveno svetlo
sto na sat sporednom ulicom
i onda èuo tresak -
jurio je kroz barikadu
uliènih prepreka
letve i svetla u vazduhu
padali su po krovu,
kola su udarila o iviènjak i
ispravio ih je u poslednji èas
da izbegne parkirani auto,
bio je pijan, ali to je bilo prvi put u
35 godina da je udario u ne¹to,
i do¹ao je do kraja slepe ulice
okrenuo, vratio se,
skrenuo dvaput desno
i za pet minuta bio u svom
stanu. bacio se na telefon
i sat docnije 14 ljudi
pilo je sa njim,
svi osim nje,
i sledeæeg dana mu je bilo lo¹e
a ona je do¹la
rekla je da je izgubila torbicu van
grada (55 dolara i sva dokumenta),
150 kilometara van grada,
umorila se èekajuæi da je on pozove
ili ne pozove;
rekla je: nemojmo vi¹e da raskidamo,
ne mogu da podnesem raskide,
i on je povratio, a ona rekla:
ti samo hoæe¹ da ubije¹ sebe;
rekao je: dobro, nema vi¹e raskida,
ali znao je da æe se to opet i opet desiti
sve do poslednjeg raskida,
i ustao je, isparo usta i umio se
i vratio se u krevet s njom
i dr¾ala ga je kao bebu
a on pomislio: jebe¹ ga, kakav sam to èovek?
i onda ga nije bilo briga
i ljubili su se
i bilo je sve u redu do
sledeæeg puta.


:K :K :K :K :K
:Bog :Bog :Bog :Bog

rotkvica

a sta ako je raskid samo blef?? ako jedna strana zapravo ocekuje da druga pokaze da joj/mu je stalo? ako razumete sta mislim... :>

tarantulica

Raskid je raskid....

Za sve ostalo postoji neko drugo ime... :wink:

leila_bgd

Znate kako kazu:
½Zagoreli rucak se nikada ne podgreva½

josefina87

potpuno se sla¾em!
bar sam ja takva..mada ima ljudi koji bi se radije vratili starom nego u¹li u ne¹to novo!

mina-L

Ma èim se prvi put raskine to veæ znaèi da u vezi ne¹to ne ¹tima, a ponovna vraæanja i opet raskidanja su èisto muèenje i sebe i onog drugog!

aziraphale

Quote from: tarantulica on 16-06-2007, 17:27:12
Raskid je raskid....

Za sve ostalo postoji neko drugo ime... :wink:

kres kombinacija?
terapija hronicne nejebice?
akutno podsecanje na stara dobra vremena?

dirigent

Ja imadoh jednu takvu vezu. Ko spanska serija bejase , ali srecan sam ,jer to iza sebe preturio jesam.
      Vise se ne ponovilo  :ziveli

malena

Nesto sto se jednom prekine nikad vise nece biti isto,to je bar moje licno iskustvo.I konac kad se prekine mozes da vezes ali cvor ostaje pa ostaje..  :K

Sole

#28
svidja mi se ono da se zagoreli rucak ne podgreva. ja se nekako drzim toga, mada mislim da je svaka veza po necemu posebna i da se ne mozemo u svakoj ponasati sablonski, odnosno kao u prethodnoj ili prethodnim.
iz mog licnog iskustva, raskid kako neko rece moze biti samo fora-blef, da se malo experimnetise, vidi koliko je nekome stalo i slicno. ne preporucujem to nikako, mada je zivot da se zivi i proba!
nekako mi se cini kad se jednom nesto prekine da vise ne moze biti isto, bar u skorije vreme.
medjutim, znam za neke slucajeve kod kojih su raskidi urodili plodom i stvorili jos vecu ljubav! meni to zaista deluje neverovatno, ali ne kazem da ne moze da mi se desi.
veza se raskida uglavnom kada dodje do nekog zasicenja, kada postane monotono jer vam je sve vec poznato i kada vam jednostavno treba da napunite baterije.
ne smatram da je raskid konacno resenje i da je to jednostavno ono krajnje "zbogom" jer nikad se zapravo ne zna gde ce vas vreme i zivot odvesti, mozda ce vas bas vratiti toj istoj osobi s tim sto niko od vas nece vise biti isti.
sve mi je to kao neki zacarani krug...
:roll:
nadam se da mi se nece desiti ova fora-raskid nekoliko puta, skroz mi je glupo da se sa nekim toliko macujem, posebno ako je to neko do koga mi je stalo i sa kim je bilo lepo jer od tolikog cimanja ne moze da izadje nista dobro vec samo moze biti gore i gore!

Smrda

Quote from: aziraphale on 16-06-2007, 20:09:27
Quote from: tarantulica on 16-06-2007, 17:27:12
Raskid je raskid....

Za sve ostalo postoji neko drugo ime... :wink:

kres kombinacija?
terapija hronicne nejebice?
akutno podsecanje na stara dobra vremena?
popularnije znano kao SHEMA

moja baka je govorila..
zakrpljeno,je uvek zakrpljeno..niakd novo!