Raskid - nekoliko puta

Started by Bred, 22-07-2006, 20:52:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ðurða


dirigent

Ne treba obnavljati vezu , samo  :juju:  ponekad za stara vremena.

     Ja sam medjutim imao drugaciju situaciju - nedavno sam se smuvao sa drugaricom sa kojom sam se smekao 10 godina . Stalno smo bili u nekom mimohodu i nikako da se spojimo.
     
      Naravno ima decka , kao i ja devojku , ali bilo je vec krajnje vreme. Na kraju se iskombinovalo da su vuci siti i ovce na broju , na radost svih.   
               

mimil

#77
Quote from: Bred on 02-06-2008, 14:18:58
Raskid boli najviše dva i po meseca


ovi strucnjaci su veoma precizni  :shock

dirigent

Ha ha zvuci kao terapijski recept - kad prodje dva i po meseca krenes dalje. Volem te(r)oreticare. Samo dok nisu u  mom vilajetu.

ðurða

 Pitam se ¹ta posle 2 meseca  :hmm?Verovatno jo¹ 2,pa jo¹ 2......

Kamicak

#80
Uzmite saku svezeg pepela
ili bilo cega sto je proslo
i videcete da je to jos uvek vatra
ili da to moze biti..
B.M.

bozana

Evo jedne komlikovane situacije.S momkom sam bila 2 godine.On ode u Ameriku preko jedne agencije na 5 mjeseci.Cekala sam ga,a i on mene.Kad se vratio malo se promjenio.Poceo se dopisivati sa drugim curama preko msn,zajebancije ovo ono.A meni je to smetalo.Tako da sam ga napadala za svaku sitnicu.Svadje su bile ceste i teske.Tako da smo odlucili da ostanemo prijatelji.Ali i dalje se vidjamo kao prije,on se jos vise trudi oko mene(a inace je jako pazljiv,i ima razumjevanja za mene).Volimo se i dalje,ali se bojimo biti u vezi sad da se ne bismo posvadjali za citav zivot.Ne zelimo izgubiti jedno drugo.Sad smo super prijatelji,dok se ne sredimo.Nije lako reci zbogom zauvijek osobi koju jako volis i koja ti je sve.

dirigent

budite u sex vezi , a ako ne nadjete nesto bolje uzmite se , a ako nadjete super ste se proveli. Svako je svoju slobodu imao , sveta video i kako god.

Kamicak

Hm, situacija je jako jednostavna, a obicno je komplikovanom ucinimo sami, jer nam se ne svidja ocigledna istina. Sretna nova i hrabro samo i jedino napred  :wink: