Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lycos

Evo posebne teme i za ovaj predmet.. Predavanja su uveliko pocela, a nekima i vezbe od ove nedelje.. Svoje komentare, utiske mozete ovde pisati..

milutin

imao sam danas vezbe,i uocio da je asistentkinja iz sobe 200 mnogo dobar lik(iako sam zakasnio sat vremena,primila me je bez komentara) :wink:

josefina87

I meni su super vezbice..Asistenti i svi ljudi sa tog instituta su nam vec poznaati..Nadam se da nece biti problema sa ovim predmetom!

rotkvica

a odakle treba da ucimo za ispit? ima li tu neke knjige, skripte, i sl. ili se uci sa slajdova? meni se bas i ne ide na predavanja...

josefina87

Profesorka je rekla da cemo ponovo dobiti ispitna pitanja,ali da misli da je bolje da kupimo knjigu,jer je u njoj sve lepo objasnjeno i odatle odgovaramo!

Pedja

Књига? Хмм...Занимљиво  :hm

Sole

Quote from: josefina87 on 24-10-2007, 20:10:14
odatle odgovaramo!
:hmm
znaci, ipak je usmeni...
neko mi je rekao, ali nije bio siguran...  :roll:
gresim ili ne?
ima li ta knjiga da se kupi na faxu i zna li neko koliko kosta?

Phenomenon

Cilj predmeta: Ne razbiti stakleni loncic od 300 evra!

whatever

Не, није усмени у питању, погледајте на огласној табли Института систем бодовања; предиспитне обавезе носе 30 поена, писмени испит 70 поена - у два дела - колоквијум 30, завршни испит 40, колоквијум се полаже само једном, ако се не положи, цело градиво долази на испит. Дато је и тачно колико ће бити рачунских задатака, колико теоријских питања итд.

Sole

ma sve sam ja to videla  i zapisala  :> , samo dezinformacija uvek koliko hoces, pa se izvinjavam sto sam to ovde napisala  :stid:, morala sam da proverim.  :wink:

josefina87

tako je to kad se ne ide na predavanja.. :>

lycos

#11
da li je neko obavesten o cenama posudja-koliko kosta pipeta?
koja je to knjiga u pitanju-ima je u skriptarnici ?

Pedja

Quote from: lycos on 27-10-2007, 12:50:13
da li je neko obavesten o cenama posudja-koliko kosta pipeta?

:116:

lane

[off]Пеђа, сада ће Хулио да те убије! Па не сме да се одговара само једним смајлијем![/off]  :>
[off]Или ти то нешто преко везе?[/off]  :K

Је л' је неко купио књигу?
Сећам се да ми књига није толико требала прошле године, више се спремало из практикума...
Мада, вероватно би требало да је имамо...

Quote from: lycos on 27-10-2007, 12:50:13
da li je neko obavesten o cenama posudja-koliko kosta pipeta?
[off]Моје другарица се баш распитивала за цене пипета и место где оне могу да се купе, као да купи и вежба код куће![/off] :K

josefina87

[off] koji ste vi genijalci! [/off] :K

hajde ako je neko kupio neka prosledi na kopiranje! :>
mada i ja vise nisam sigurna koliko ce nam trebati..imamo i slajdove.. :roll: