Opsta i neorganska hemija

Started by NESIGURNA, 17-12-2007, 20:59:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NESIGURNA

ljudi padnucu neorgansku  :pst

mi imamo iz neorganske kod naseg profesowa samo teoriju na predawanja,a na wjezbe radimo zadatke i swe sto je na kolokwijumimA i ispitu.
e sad medjutim on daje mnogo drugacije od onog sto mi radimo i mnogo teskooooooooooooooo... :ohwell:

na wjezbama smo samo jedan cas radili stehiometriju,i to prwo predawanje,a on je dao 4 zadatka iz stehiometrije od 10 zadataka ,ali ta 4 su...ma da ne pominjem uopste  :roll:

ima li owdje ikakwix pitanja sa kolokwijuma ili zadataka bilo kakwix ...

sjutra mi je poprawni :(

Bred

Dakle, otvorili smo vam forum da se ne biste mesali sa studentima iz Bg, da ne bismo tamo stvarali zabunu i zbunjivali studente.  :wink:
Siguran sam da ce vam oni pomoci bez obzira gde vi postavili temu a za ovu temu je mesto ovaj forum.  :wink:
Verovatno bi pomoglo kada bi stavila i text zadatka koji ti je bio problem?

NESIGURNA


nirre

Sanja,on je dao sva pitanja koja smo radili a sto se stehiometrije tice zadaci su bili prosjecni(nije sada bas davao nesto komplikovano)

roso nera

Ja ne znam da li vi imate onu zbirku kao sto mi koristimo (narandzastu) mnogo je dobra......  :wink: :

NESIGURNA

Quote from: nirre on 18-12-2007, 21:15:40
Sanja,on je dao sva pitanja koja smo radili a sto se stehiometrije tice zadaci su bili prosjecni(nije sada bas davao nesto komplikovano)

jeste za poprawni ja pricam o testu koji je ana prawila-kolokwijum.

nemam tu zbirku. ko je autor ?

roso nera

Autori su nase profesorice sa faxa. Imamo ih tri inace, mislim iz neorganske. E cula sam da nam ista prof predaje uvod... Kako vam je kod nje?

NESIGURNA

ne gledamo je bas puno :)

e nista onda kad ne mogu nabawiti tu zbirku :)

nirre

Sanja imamo tu zbirku(imas je u MS)ali kad je do sada nisi nabavil mislim da za zavrsni neces imati vremena da je provjezbas(a ima ti je i suska)
A sto se prof iz uvoda tice bila je kod nas,zena ne podnosi pricu(zamalo je napustila predavanje zbog price)a i stize nam u petak sad(imao zavrsni iz uvoda)

roso nera

tako smo je i mi jedan dan iznervirali.......... i napustila je predavanje i rekla da ce da trazi nekakvu kaznu   :smekerica:. njena predavanja su stvarno ubitacna, smaranje maximalno.inace cisto da znate i ja sam iz cg :~

NESIGURNA

Quote from: roso nera on 20-12-2007, 20:00:33
tako smo je i mi jedan dan iznervirali.......... i napustila je predavanje i rekla da ce da trazi nekakvu kaznu   :smekerica:. njena predavanja su stvarno ubitacna, smaranje maximalno.inace cisto da znate i ja sam iz cg :~


pa gdje si komsija-nice :)


nema weze wise je gledati necu a izwukla sam jednu lepu dewetkicu pa moze sad da swira do ujutro :)

roso nera

cetitam! i ja isto........... inace sam komsinica :a

NESIGURNA

oki komsinice   :wink:

kako tebi ide neorganska?

sta ce wam biti na zawrsnom?
ja je ostawljam za januar

roso nera

ja sam radila jedan kolokvijum, i bilo je ok a 26 jan imam ispit. u sustini nam nije mnogo tesko, bude sve kao sa predavanja. imamo sve od pufera pa nadalje...... A vama je ispitni rok bio u decembru jel? jel imate neki mini raspust il nesto? nama vec 8 jan. pocinje fax i cim nam se zavrsi ispitni rok drugi semestar. :box

cezar_mn

Kako li cemo se mi provesti sa Opstom i neorganskom???