Informacije o upisu

Started by lidija i love you, 23-01-2008, 13:39:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anaana

meni je iskreno zao sto nismo imali prijemni i sto je uopste ukinut u cg...

NESIGURNA

#16
sto ti wolis da ti je teze je li ??? :>

anaana

#17
Quote from: NESIGURNA on 20-02-2008, 21:45:12
sto ti wolis da ti je teze je li ??? :>
iz vise razloga...prvi: nije luca iz svih srednjih skola ista. To je realnost dopadala se ona tebi ili ne. Drugi: znam X primjera da vise znanja posjeduju NElucasi od luca! A da ne pricam o potezanju veza...
Prijemni je realan pokazatelj znanja i zato mislim da ga treba ponovo uvesti. I s ovim da zavrsimo pricu jer ovo nije tema za debatu o prijemnom.

mima140186

Da li moze da se prebaci sa BG univerziteta u Pg i pod kojim uslovima?

nirre

Ja mislim da nema nikakvih problem jer ti ipak dolazis iz bg u pg a ne obratno a sto se uslova tice,pa sigurno kao i za svaki fax,da ocistis godinu

Bred

Bolje se vi to podrobnije raspitajte pa nas onda obavestite.
:wink:

bordzija

Uh, uh, ne znam da li sam pogodila topic...zavrsila sam farmaciju u NS i zanima me da li mogu upisati postdiplomske u PG, koji su uslovi upisa itd... Da li neko zna nesto o tome :hmm Unapred hvala...

nirre

Kod nas jos uvijek nema postidiplomskih studija

misos

a koga sve primate na farmaciju.....odgovorite mi na privatnu poruku...

atex

ma farmacija u Pg se raspada,bez uvrede studentima,i generalno strasno je sto su u CG ukinuti prijemni jer ima masu ljudi koji iako nisu luce poseduju sasvim dovoljno znanja ,a i na zasto bi neko ko to upisuje morao da ima tokom citavog skolovanja sve 5,mozda nekome neka sfera ne ide,a recimo rastura hemiju,biologiju i fiziku,a  imao je 4 nekad iz nekog sasvim nebitnog predmeta ,i ne moze da upise fax,znaci to je po meni jako jako glupo  :roll: :roll:

nirre

Bas je glupo a i nezrelo sa tvoje strane tako da pricas jer kako mozes reci da se neki fakultet raspada zbog toga a pri tom na SVIM fakultetima u CG je takav nacin upisivanja.

atex

uh,procitaj pazljivo post pre nego sto prokomentarises :roll:

Bred

ovako, ajmo da vidimo konkretne primedbe na fakultet u Pg?

nirre

Quote from: Bred on 11-07-2008, 13:54:25
ovako, ajmo da vidimo konkretne primedbe na fakultet u Pg?


Slazem se sa tobom jer ovo sto je atex rekao je primjedba na sve fak u CG tj konkretno na upis.

anaana

meni nije jasno kakve veze atex ima raspadanje farmacije u pg sa upisom...
ukidanje prijemnog po mom misljenju je glupost, kao sto sam vec rekla ali kojim logickim putem ti dodje do tvrdnje da se farmacija kod nas raspada? Ako si mislio na buducnost, tj. kakav kadar ce nastati od ljudi koji kod nas upisuju bez prijemnog moj odgovor je da uvijek sve dodje na svoje i da ne zavrsava svako farmaciju vec samo onaj koji ima potrebna znanja i vjestine. Ako je neznanje u srednjoj skoli nadoknadio na fakultetu?
I na kraju krajeva...kad das konkretne primjedbe dobices diskusiju.