Test 11.05-odlozen!

Started by sokobiv, 03-05-2008, 09:41:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sokobiv

Da li ce test biti nalik onom iz biohemije? Ako bude tako,nadrljali smo...Ucim iz nekih predavanja,ali ne znam na sta bi trebalo da obratim paznju.Da li je profesorka na predavanjima dala neki primer?

UFG

И ја учим из предавања и питам се исто што и Сокобив... А имам и проблем што се потврђивања тиче, јер сам далеко од БГД-а, као и већина мојих пријатеља, тренутно. Да ли неко зна може ли се потвђивање ријешити на други начин сем да неко лично дође у 007 и упише ме на списак?  :H

sokobiv

Ako hoces posalji meni spisak na PM i ja cu vam prijaviti,jer ja idem u ponedeljak da potvrdim sebi.

bibi

Bice dobro AKO ne bude kao test iz imunologije,mada...u pitanju je isti institut... :H

sokobiv

Trebali su dati bar neki primer,jer ja zaista ne znam na sta da obratim paznju.Mada mislim da ce dati enzime,toxine itd.Nadajmo se da ce biti blazi test od onog iz imunologije. :wall:

leluska

#5
U sredu 7.maja posle predavanja iz mikrobiologije biæe konsultacije u vezi sa testom.Profesorke æe davati primere pitanja kakvi æe biti na testu. :pljes:
Biæe zaokru¾ivanje jednog taènog odgovora(od nekoliko veoma sliènih i zbunjujuæih :wink:),zaokru¾ivanje vi¹e taènih odgovora(ako se ne pogode svi davaæe poene i za pogoðene),dopunjavanje i povezivanje odgovarajuæih parova

A da,rekli su da mi neæemo morati da opisujemo klinièku sliku bolesti,nego æe je oni dati a mi da predlo¾imo metode dijagnoze ili terapiju

sokobiv

Da li je dovoljno uciti sa slajdova?

tixy

Na slajdovima ima dosta informacija, u knjizi su vise pojasnjenja nekih podataka, eventualno po neki novi... Valjda je dovoljno. To jedino moze da nam kaze neko ko je isao na predavanja  :wink:

BumbaRumba

#8

  Sta kazu na vestima b92 danas,cujem?!  :smekerica: :>

  Pominju kako studenti ETF-a i farmaceutskog fakulteta iz unutrasnjosti nece stici da glasaju na izborima 11.05.2008. zbog kolokvijuma... :smekerica:

  Kuriozitet je da su bas pomenuli ovaj test iz mikrobiologije,koji se odrzava bas u nedelju 11.05...A,i meni je,brate,cudno da neko u nedelju moze da ima bilo sta: kolokvijum,ispit ili predavanja.

  Btw,ja sam malo matoriji student pri kraju i jedino se secam da su na prvoj godini bile vezbe iz fizike u subotu i bio je jedan jedini (drugi kolokvijum) test iz opste i neorganske hemije u nedelju.I to nisam tada mogao da se nacudim da nesto moze da bude u nedelju.Sve ostalo kasnije nikad nije padalo u nedelju ili subotu.

  A,za ovo iz mikroba,ja sam to odavno polozio i zaista nije bilo nikakvih testova u moje vreme.Jedino sto su bile obavezne vezbe i,naravno,prakticni ispit,a posle toga usmeni. 

Bred

O tome ima ovde -> Ispiti i kolokvijumi 11. maja (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13807.0.html)

bibi

#10
ODLO®EN KOLOKVIJUM.....umesto 11-og,odr¾aæe se 17-og maja,po istom rasporedu....tako pi¹e na oglasnoj tabli instituta! :~

aska

a da li su konsultacije ipak danas, posle predavanja? i zasto su pomerili... pa prokuvacu od ovih bakterija a farmaceutska skuplja prasinu... uh!

tixy

Ne znam bas koliko je dobro ovo pomeranje...  :hm

bla

Au. Taman posle vezbi iz farmaceutske da me ceka ovo... ©it hepnz.

bibi

@aska:Pomerili su zbog izbora,da bi studenti,koji su iz unutrasnjosti,mogli da idu kuci i da glasaju....

Ni profesorke nisu bas odusevljene takvom odlukom,ali ne moze uvek svima sve da bude potaman.... :cvet