Farmakologija, pismeni ispit

Started by frckica-j, 19-10-2008, 16:26:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

frckica-j

Koliko ja znam, dosad su ti pismeni i praktièni uvijek bili u amfiteatru na Novoj lokaciji, ne vjerujem da su sad promijenili...

Jovana Bg-Bl

Prosli put je bilo u institutu za zastitu zdravlja  :wacko:

MOLIM nekoga da kad bude isao na novu lokaciju baci pogled i nakaci ovde mesto odrzavanja,bila bih veoma zahvalna! :help2:

veki84

Pozdrav svima..Evo najnovija informacija u vezi lokacije! :wink: Ispit je u Amfiteatru MF-a... :wave:

frckica-j

Hvala Veki!!!  :jub:
Ima li kakve prièe o roku u martu :jub:? Hoæe li biti? Bude li uop¹te?

veki84

nema roka u martu,nazalost... :shock2:
bice rok u aprilu,junu,julu,dva septembarska,oktobar.tako nam je juce na testu rekla profesorica...
a sto se tice testa,svaka im cast bas su se potrudili da vecina pitanja bude konfuzna i iz poglavlja koja inace ne pitaju na usmenom... :wall:
npr. vitamini,citostatici,hormoni,antikoagulansi... :help2:
p.s. znaci,kad se dobro spremi usmeni onda treba izaci na test i to je to! :wave:

frckica-j

Aaaa!!! Bem**!!! Ja mi¹ljah u martu na to!  :namcor Ni¹ta, znaèi do aprila ni¹ta. Najgore je to ¹to sad znam da imam puno vremena i neæu se moæi natjerati da sjednem i uèim!  :wall:  :dole:

A da, ¹to se testa tièe, èula sam da tako vole da daju pitanja kojim obièno ne dave na usmenom (antimalarici npr.  :wink:). Na taj naèin se osiguraju da bar proèita¹ neke stvari. Meni su svi ti antiparazitici bili katastrofa jo¹ na hemiji. Antiparazitici, antiepileptici i cefalosporini->najgore grupe od svega!!!  a005

veki84

izasli su rezultati,znas da ne mogu da vjerujem...nikad draza granica (25)! :K2:
usmeni,prof Skrbic! :streber:
Ko prezivi pricace! :wink:
p.s.stisni to sad i ne ispustaj,april ce doci brzooooooo... :jub:

frckica-j

Èestitam!!!!  :~ Drago mi je da si polo¾ila! A moraæu bogami da ¹jednem, ¹to b' rekli. A mo¾e¹ li da mi javi¹ kad ti je usmeni, mo¾e¹ i preko privatne poruke, pa da doðem da slu¹am, da èujem kako ispituje?
:jub: