Toksikolo¹ka hemija

Started by frckica-j, 13-11-2008, 14:46:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vanja2011

Cao Vanja je  :~ inace prije nekih godinu dana zamolila sam momka da mi skine neka pitanja iz gnozije,i on se prijavio ali pod mojim mailom,ja sam na to potpuno zaboravila i kad sam se htjela prijaviti stize mi obavjestenje da ima korisnik sa mojim mailom... uglavnom ja skontam sta je ali ne znam kako da promjenim ime...toliko o mom imenu, pozdrav

frckica-j

Aha, sad znam!  :K2: Nije problem, bitno je da si tu! Dobrodo¹la!  :jub:

Bred

Dalibore/Vanja kontaktiraj me preko privatnih poruka da to sredimo ...  :wink:

zak84

Dodati u pitanja jos LD50 i organofosforna jedinjenja.
Najlaksi ispit do sada,profa je super  :ok:

frckica-j

Èestitam Zak!  :Bog I hvala da dopuni u vezi pitanja!

A ¹to se tièe kolokvijuma, sada je to zvanièno: biæe samo jedan (u ovoj godini) i on obuhvata prvih 160 strana knjige a kad se bude izlazilo na usmeni taj dio se neæe polagati, nego ostatak. A kolokvijum æe biti oko 6. maja.

lingvaleta

Poydrav kolege,
da li iko zna u kakvom obliku ce biti ovaj kolokvijum iz toksikoloske hemije.Mislim da li ce biti kratka,konkretna pitanja ili nesto opsirnije...Ne znam kako stici ono sve nauciti pa da vidim ima li iko pametan da me prosvijetli... :K2:
PS-i ako moze neko da napise na koje stvari se treba obratiti paznja u seminarskom.Profesor je to rekao prosli put kad smo radili seminarske ali sam ja izgubila taj papiric.Hvala unaprijed.

ciciban

Moze li neko da napise kada profesorica Vujanovic ima ispite u Banjaluci da znamo mi sa beogradskog kad smo mo na redu. Hajmo kolege malo solidarnosti :K2:

KLIKILI

Da li neko slucajno zna hoce li profesor dati dva roka u novembru?Ispit je 5.11. nista ne pise za dalje rokove...

pecurkica

#23
Da li neko slucajno ima te testove sa kolokvijuma kod prof.Jokanovica i da li bi bio ljubazan da mi ih posalje?Hitno su mi potrebna.Hvala unapred

Brede, jel postoje neka pitanja iz toksikologije za prijemni ispit na doktorskim studijama iz toksikologije? Da i tebe pitam ti sve odgovore uvek iskopas :ljubav:

frckica-j

Kad i ako doðem do tih testova, prekucaæu ih, ali zasad-ni¹ta.  a005

pecurkica


sretenovicb

Pozdrav svima.. Ima li neko seminarski rad iz toxina.. tema : Cadmium? Od svih, ja bas na ovu, koju niko nema..  :wall:
:help2:  :help2:

frckica-j

Ne, nemam... Veæ su me pitali za te seminarske ali se vi¹e ne sjecam ni ¹ta sam imala. :wink:  :wacko:

Uglavnom, dobrodo¹la koleginice!  :love:

Sjajan avatar! LOL

Bred

Mozda ti ovo malo pomogne -> http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/assets/290

sretenovicb

@ frckica-j hvala na dobrodoslici.. :cvet
@ Bred to mi je vec 70% posla  :Bog hvala ti puno... pozic