Tehnologija-usmeni ispit

Started by zizibm, 21-02-2009, 14:49:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zizibm

Pozdrav! :wave: Da li neko ima informacije kada ce biti usmeni ispit iz tehnologije? Cula sam da dolazi prof. Jela Milic, ali ne znam koliko je to tacno...
Hvala unapred!  :K2:

mary

kontaktirale smo ass. sashu povodom ovoga i on je rekao da ce se sve znati tek pocetkom marta,jer ce se tad odrediti kad ce biti i predavanja...

zizibm


frckica-j

#3
Dobrodo¹ao/la zizibm!  :love: Ako se sjti¹ mogla bi da napi¹e¹ recepte koje si imala na praktiènom ovdje. (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15846.0.html) A i da da¹ doprinos na ostale teme?  :smekerica:

mary

najnovija informacija:)usmeni je 5 marta,jos ne znam tacno kad,gdje...a dolzai prof. zorica djuric...nek nam je sa srecom...:) :~

zizibm

Ispit je u 13h, u kampusu-zgrada stomatologije.  :indi:

frckica-j

Hm, mogla sam ja upasti i da slu¹am!!!

mary

zacepi usi kad ja budem odgovarala  a005
:)

frckica-j

Hahahahah neæe biti potrebe! Vjerujem ja u tebe!  :jub:

mary

ISPIT JE POMJEREN U 8 UJUTRO,ISTI DAN,ISTO MJESTO!!!!

lingvaleta

U martu na usmeni ispit,navodno,dolazi prof.Jela Milic.Iscitala sam teme kolega iz Bg-a ali ako neko od nasih kolega ima iskustvo iz prve ruke mogao bi i da podijeli sa nama.I jos me interesuju one karice koje navodno postoje-da li to vazi za sve ispitivace,posto sam kratka sa vremenom?pozdrav.

frckica-j

Ja sam odgovarala kod nje. Za kartice nemam apsolutno nikakve veze, ako postoje kartice, ja za njih nisam èula (dosad). Ja sam spremala sve fino i po redu, bez ikakvih kalkulacija.

E sad, ¹ta sam imala, vi¹e se dobro ni ne sjeæam:
1-emulgatori za iv upotrebu
2-imunolo¹ki preparati
3-sekundarno pakovanje
4-tehnolo¹ki aspekti izrade supozitorija
i ne sjeæam se ¹ta je bilo 5. pitanje ali mislim da sam negdje na forumu pisala o tome.

Inaèe, ja sam odgovarala prva, sve te prièe kako je o¹trokond¾a i tra¾i nenormalno puno nisu taène.  :nene: Stvarno, meni je bilo jako prijatno na ispitu i nemam nikakvih zamjerki. Nije me pitala ni¹ta nenormalno ili nelogièno ili ne¹to ¹to se nema gdje proèitati.  :ok: E sad, ja sam oti¹la odmah poslije toga, ka¾u da je poslije bila gora, ali da li je ja ne mogu sa sigurno¹æu da tvrdim.

Sreæno!!!  :love:

lingvaleta


frckica-j


fellgood

da li mi neko moze reci odakle se sprema usmeni ispit,koja je literatura...?? :Bog