Mikroskopska identifikacija sprasenih biljnih droga

Started by mullala, 09-11-2009, 19:24:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mullala

Dragi moji forumasi,

Letos sam diplomirala, sto je prof. Adonis odmah velikodusno podelio sa vama, a sada smo se dogovorili da velikodusno podelimo i sam rad...

Dakle, u pitanju je sajt na kojem se nalazi aplikacija za mikroskopsku identifikaciju sprasenih i praskastih biljnih droga, putem jednostavnog algoritma a zahvaljujuci ilustracijama i fotografijama mikroskopskih preparata.(Uh. Cini mi se da kad diplomiras pocinjes da pises izrazito dugacke recenice.)

Osim ove aplikacije, tamo mozete naci i informacije o drogama koje ispitujemo na vezbama iz farmakognozije, uputstva za pripremu preparata, za posmatranje preparata pod mikroskopom, kao i galeriju slika.

Pogledajte, prosudite da li bi vam bilo korisno.

(http://www.pharmalane.com/)

Naravno, posto je osnovna ideja bila napraviti nesto sto bi studenti mogli da koriste kao "pomagalo" prilikom ucenja, ja pozivam sve koji pogledaju i probaju da koriste sajt, da iskomentarisu sta im se svidelo, sta nije, sta misle da bi moglo drugacije, sta sam sve zaboravila da ubacim...

Jednom recju: ucestvujte!  :K2:

Pozdrav!
Mullala

mullala

Dragi moji,

Ja vidim posete ali ne vidim komentare... Ah, kako bih volela neki Feedback.
Radi mi se nesto sa tim ali ne znam sta  :K2:

Pozz
mullala

bombona

                                                                                                                          Cestitke za ovakav diplomski rad, i veliko hvala za objavljivanje!!! Sigurno ce biti od velike pomoci studentima!