SD Partizan

Started by nasty girl, 07-06-2006, 13:17:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nasty girl

izaberi Humsku 1 • izaberi nepokrivene tribine • izaberi prastare reflektore i semafor • izaberi stolice u pogre¹noj boji • izaberi huk sa juga • izaberi stadion JNA • izaberi 04.oktobar 1945 • izaberi 7:1 • izaberi "plavu èigru" • izaberi prvi srpski tim koji je igrao u kupu i ligi ¹ampiona • izaberi HEJSEL 1966 • izaberi ¹est komada to je na¹a nada • izaberi Bjekoviæev gol u Ljubljani • izaberi Trifunoviæ-Stojkoviæ-Hatuniæ • izaberi setno podseæanje na 80-e i kaznenu ekspediciju • izaberi "parni valjak" • izaberi crno-belo • izaberi Terazijsku èesmu • izaberi Mocu • izaberi ¹tajgu u ©idu • izaberi Parangala+kondom • izaberi 2-6/4-0 • izaberi evri go • izaberi ©ajbera • izaberi Fljamurtari • izaberi Petra Borotu, Gorana Grboviæa, Dragana Mancea • izaberi da si crna ovca u dru¹tvu • izaberi da te sudije kradu • izaberi odlazak na tekmu o svom tro¹ku • izaberi ba¹tu restorana • izaberi Mi¹u Tumbasa • izaberi kom¹ije kompleksase • izaberi "Uzbunu" • izaberi da si uvek glasniji u derbiju • izaberi"manastirku"za oficijelno piæe • izaberi Bajru ®upiæa • izaberi èinjenicu da sa godinama postaje¹ luði i luði i da zanemaruje¹ porodiène obaveze • izaberi Halu Sportova na Novom Beogradu • izaberi Istambul 1992 • izaberi bakljadu na ¹ahu • izaberi Du¹ka Radoviæa, Miju Aleksiæa, Ra¹u Andriæa • izaberi avangardu • izaberi grlo i dlanove, a ne razglas i "koreografije" • izaberi prskalice i bubnjeve bu¹ne • izaberi skraæeni jug • izaberi da pri razvodu uzima¹: sina, ¹al i televizor • izaberi da ne jede¹ paradajz, jagode, lubenice • izaberi da se ulice u Beogradu zovu po tvojim fudbalerima • izaberi Darka Te¹oviæa • izaberi upravu koja æe ti svake godine prodati najboljeg igraèa • izaberi Njukasl 2003 • izaberi proleæe 2005 • izaberi BO®E PRAVDE • izaberi SRBIJU • izaberi urbani duh Beograda • izaberi GROBARE • izaberi pametno • izaberi sudbinu • izaberi ponos i stav • izaberi SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM
izaberi PARTIZAN


avgogh

posto smo na ovoj temi pominjali vujanica, da vas obavestim, u toku su pregovori da predje u partizan... tj da se vrati...

nasty girl

#2
da se vrati??....... avgogh kako si me obradovala...ja tog coveka obozavam...ako se vrati necu propustiti ni jednu utakmicu partizana.... :] :] :] :] :] :] :]

ufh kako si me obradovala morala sam da nadjem na netu...
Vujaniæ na korak od Partizana

Biv¹i ko¹arka¹ Klimamija iz Bolonje i ¹panske Barselone Milo¹ Vujaniæ na korak je od povratka u ekipu Partizana, saznaje B92.

Vujaniæ, koji je sa statusom reprezentativca SCG napustio crno-bele pre tri sezone, zbog te¹ke povrede ligamenata kolena propustio je celu pro¹lu sezonu.

Vujaniæ trenutno trenira sa ekipom Partizana i na korak je od potpisivanja ugovora sa poslednjim ¹ampionom SCG.

avgogh

ipak:

Todoriæ: Ne pregovaramo sa Vujaniæem
Petak, 8. septembar 2006. 22:04

Iako je sportska ¹tampa u petak objavila pravu "bombu" da se Milo¹ Vujaniæ vraæa u Ko¹arka¹ki klub Partizan, sportski direktor crno-belih Dragan Todoriæ za sada demantuje takve najave.

"Ne pregovaramo sa Vujaniæem. Biv¹i igraèi Partizana su uvek dobrodo¹li u Humskoj 1 i u svlaèionici u Pioniru. To su uostalom dokazali nedavno i Dejan Toma¹eviæ i Dejan milojeviæ kada su prvog dana bili na prozivci tima i vredno radili sa celom ekipom. Mi smo u poslednjoj fazi pregovora sa jo¹ jednim strancem koji æe, uz Vontigo Kamingsa, najkasnije do 15. septembra pred na¹ put na turnir u Nemaèku, postati novi èlan ¹ampionskog tima", izjavio je Todoriæ "Veèernjim novostima".

Vujaniæ, dakle, samo trenira sa crno-belima u dvorani "Pionir" i èeka ozbiljnu ponudu posle raskida ugovora sa Barselonom.

Nekada¹nja prva zvezda ¹ampiona je posle uspe¹ne misije u Klimamiju iz Bolonje, propustio je zbog te¹ke povrede ligamenata kolena celu pro¹lu sezonu u Barseloni. Sporazumno je raskinuo ugovor sa Kataloncima i poslednjih dana je u Beogradu.

(MONDO)

Darker

Ma Vujaniæ je dosta dao Partizanu, ¹ta ima da se vraæa... evo recimo, seæam se kada mu je(dok je naravno igrao u Zvezdi) dao 7 trojki :> :> :> :>

avgogh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahhahahh  :> :> :> :> :> :> :>
Darker  :Bog

nasty girl

 >:D >:D >:D >:D :F :F :F :F

podavicu vas ne dirajte mi Vujanica....

Darker

Ti nis' normalna, ko ga dira?? Ja ga hvalim!!!!!

avgogh

Eurobasket: "PAO ¾eli Vujaniæa"

©ampion Grèke Panatinaikos zainteresovan je za dovoðenje beka Milo¹a Vujaniæa, prenosi specijalizovani veb sajt „Eurobasket“.

Prema istom izvoru, ukoliko proðe lekarske preglede, plejmejker visok 190 cm nastupao bi za „zelene“ samo u Evroligi.

Vujaniæ je posle odlaska iz Partizana igrao za Klimamio i Barselonu, ali su ga dve te¹ke povrede kolena odvojile

nasty girl

Vujaniæ u Panatinaikosu
Ko¹arka¹ki reprezentativac Srbije Milo¹ Vujaniæ novi je èlan grèkog ¹ampiona Panatinaikosa.
Vujaniæ je potpisao trogodi¹nji ugovor po principu 1+1+1 godina, a kako saznaje B92 njegova meseèna plata biæe 50 hiljada evra.
Vujaniæ je u prethodne dve sezone imao velike probleme sa povredama, zbog kojih je veoma malo igrao za ekipu Barselone.
Pre toga Loznièanin je bio èlan Crvene zvezde, Partizana i bolonjskog Fortituda.
Tokom leta, od kada je raskinuo ugovor sa Barselonom, Vujaniæ je povezivan sa veæim brojem klubova. Za njega su navodno bili zainteresovani beogradski veèiti rivali, a poèetkom nedelje pominjalo se da æe preæi u Napulj.
PAO æe od nedelje igrati na Kipru na turniru gde æe im rivali biti domaæi Apolon Lemesos, gradski rival Marusi i Crvena zvezda. Duel grèkog ¹ampiona i beogradskog kluba (u kojem æe se susresti otac i sin ©akota) zakazan je za ponedeljak.

avgogh

Drobnjak se vratio u Partizan... Sto mene taj covek neeeeerviraaaaaa... Uvek unese nervozu, kad udje u igru, po principu "'oce ko da se bije?"

nasty girl

Èetiri utakmice kazne za Kralja

Incidenti na prvenstvenoj utakmici petog kola Meridijan Superlige Partizan – OFK beograd dobili su epilog dve nedelje kasnije.
Disciplinski sudija kaznio je FK Partizan sa 100.000 dinara, trener 'crno-belih' Miodrag Je¹iæ moraæe da plati 140.000 dinara, a golman Ivica Kralj dobio je kaznu od èetiri utakmice neigranja u prvenstvenim i Kup utakmicama.
Na utakmici Partizan – OFK Beograd sudija Vukadinoviæ nije priznao regularan pogodak domaæeg tima, iskljuèio je zbog protesta Ðorðeviæa i Rniæa, a start Ivice Kralja nad fudbalerom gostiju Novakoviem u poslednjem minutu nije kaznio ni prekr¹ajem.
Vukadinoviæ je za suðenje na toj utakmici ocenjen slabom ocenom ali se u meðuvremenu na¹ao na listi meðunarodnih sudija koju je objavio Fudbalski savez Srbije.

Priredio: ©aranoviæ, Milo¹




Vampire 666

tu p**u kralja su trebali i vise da kazne....nije ni cudo sto nije uspeo napolju kad je takav divljak...crnogorac, sta reci...

hulio_salinas

ma daj ¹ta ti je?

dobar je Kralj... ali Kralj Lavova!!!

nasty girl

a zasto ne bi smeli da pitamo , el zabranjeno...  :box :box :box :box