Literatura za IV godinu

Started by SPRING, 18-10-2006, 20:08:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SPRING

Znam da je slicna tema bila na I godini, ali bi bilo lepo da neko iskusniji napise sta treba, a sta ne da se kupuje od literature... Za sta postoje skripte?  :`?

Bred

Za farmakologiju hvatate beleske[ili uzmete necije skripte, to mi jos nije u planu da spremam pa ne znam detalje], patofiza-knjiga ili slajdovi ako je neko stampao, tehnologija-ici na predavanja pa hvatati beleske, etika-davace vam kopije slajdova, bromi-postoji skripta i mojoj pratite.

SPRING


Vanna

Super, ova tehnologija je ionako uzas, jos nema referentnih predavanja. Zna li neko odakle se to uci???

Bred

iz skripti i slajdova i folija sa predavanja.

vgaga80

i sta je na kraju najbolje?

sladjafarm

 ZA TEHNOLOGIJU: predavanja + praktikumi (sterilni preparati,polifazni sistemi + extraktivni preparati) + knjiga iz biofarmacije  :bokmal:
Ima negde na forumu i pitanja koja su aktuelna,pa vidi u kom obimu treba da ucis  :cvet

krajina

#7
prvi put u ¾ivotu hoæu da kupim knjigu ba¹ tu.SUPER JE KNJIGA.al je skupa.a iz èitaonice ne daju da se iznosi.jel zna neko jel ima da se kupi ta knjiga ispred MEDICINE i za koje pare i kojim danima?e vidite oæemo da uèimo a nemamo odakle. pozdrav od mene i ja¹e tomiæa-TO©E!

anica_maja

jel ima neko farmakopeju u pdf formatu?

Bred


tarantulica


mima385

sta se desava sa analitikom lekova? Iz cega to da ucimo? Ja ne bih isla na ta predavanja....Jel mnogo gubim?

MiKy

postoje ispitna pitanja i neke skripte...a imaju i slajdovi sa sajta fakulteta
ili uzmes necija predavanja pa sama sednes i odgovaras na pitanja

MiKy

ima li neko slajdove sa predavanja iz tehnologije?
gde se mogu skinuti?

mima385

Mislim da ce slajdove iz tehnologije tek da stave na net.Tako sam razumela prof danas, jer je rekla "imacete sve to, ne morate da hvatate beleske". Inace ovaj deo koji sada predaju se uci sa slajdova, kniga nece biti gotova za nasu generaciju.