Farmaceutsko istrazivacko drustvo "Dr Jovan Tucakov"

Started by Adonis_Vernalis, 28-06-2006, 09:55:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Becks

       Da, samostalni istreazivac je interesantan poziv. Proizvod tog rada je nesto licno ili svojina jedne grupe cime mozemo da se, koliko toliko, suprodstavimo globalizaciji i bezumnom izvrsavanju zadataka.
       Sad je malo jasnije. Znaci ideja moze da bude i ona mala, naivna decija ideja? ,,Sta bi bilo ako bismo ovo probali  :hm ?'' 
       Sa prvom idejom eto me kod vas.

       Jos nesto, ako mogu ovde da dobijem tu informaciju. Sta je potrbno za uclanjenje u FID i gde se to radi? Ako nista, onda bar informacija gde to mogu da saznam.
       Eventulna informacija o terminu skupstine FID-a bila bi korisna.


          O0


spojila sam poruke - Pereca

Adonis_Vernalis

Mislim da su sve relevantne informacije okacene ili na oglasnoj tabli na zidu biblioteke (kod automata za kafu i cokoladice), ili na staklenim vitrinama u glavnom holu fakulteta...

Becks

    Hvala na svim informacijama. Sad smo mi na potezu. :run

  Ohoho, ideje dolaze brze nego sto sam mislio. Glutinozica je vec nesto smislila. Bice valjda nesto i od nas....



i ove dve poruke sam spojila. Becks, trudi se da ne saljes duple postove. Pereca

Adonis_Vernalis

Beckse, sada te znam.... :) Zahvaljujuci Glutinozici sam te locirao u vremensko-prostornom kontinuumu, kako vec volim da kazem...  :1

Becks

        Auuuu...  Ipak ce mi kasnjenja doci glave. :box

Adonis_Vernalis

Ne boj se, Beckse... bavljenje naukom ti nece doci glave, bar ne odmah... mozda posle, kad primis taj virus... ili kad Glutinozica primi taj virus...  :pst

Alnus Glutinosa

Vidim, provucena sam kroz ovu teme, a mene nigde!   :hm  Javljam se, cim saznam na kojoj godini studija cu biti ove jeseni! :roll:

Becks

    Ajde, ajde samo uci. Sreo sam danas prof Vladu na faksu (u odelu!). Bio je raspolozen. Nadajmo se da ce ti veceras u tom stanju pregledati rad. :lol2:

Adonis_Vernalis

#38
@ Becks... hm, hm... mali off, ali moram... Zamisljam sebe kako u odelu sa sve kravatom i bajatim parfemom pregledam neciji rad...  raspolozen, naravno... :pst

@ Alnus... Svejedno koju ces godinu studirati ove jeseni... Nije to tako presudno koliko ti se cini...

Adonis_Vernalis

Mala napomena... cisto da se ne baci... Bolonjcima ja planiram da provucem koji poencic kroz svoj karton ukoliko im registrujem aktivnost u ovom drustvu... Eto...

Nisam double-poster, Brede... Postoji istorijska distanca izmedju moje dve poruke. Sta cu kad se ni Becks ni Alnus nisu osetili prozvanima da nastave temu...?

Becks

   Pa buni me ovaj bajati parfem? :wink: Da li to  xy-man treba da se sa nama javi na konsultacije, ili ja to pogesno protumcih  :hm?

Alnus Glutinosa

Quote from: Becks on 05-10-2006, 10:04:23
   Pa buni me ovaj bajati parfem? :wink: Da li to  xy-man treba da se sa nama javi nakonsultacije na konsultacije, ili ja to pogesno protumcih  :hm?
Sta si sad hteo da kazes?  :hm

QuoteNisam double-poster, Brede... Postoji istorijska distanca izmedju moje dve poruke. Sta cu kad se ni Becks ni Alnus nisu osetili prozvanima da nastave temu...?

Ja stvarno nisam znala sta da odgovorim na ovo:
QuoteSvejedno koju ces godinu studirati ove jeseni... Nije to tako presudno koliko ti se cini...
  :ohwell:

sledece nedelje me ceka spektakl ispred table, na prvom spratu, u kuli A, pa ako to prezivim, mozda i nece biti toliko bitno!  :roll:

Becks

   Da pogodis ko je xy-man.

   Ni ja nisam znao sta da odgovorim, ali sam pokusao.

Adonis_Vernalis

@ Alnus... Mislim da ni taj xy-man nije glavom i bradom onaj cije se ime ne spominje... On je covek, kao i svi mi...

E, sad, recenica koju sam napisao i koju si citirala, trebalo bi da se protumaci u kontekstu teme u okviru koje pisemo: sto se FID-a tice, svejedno je ko studira koju godinu, i da li je obnavlja ili studira redovno...

Nije svejedno sto se tebe tice. Zbog toga, gledaj da ne obrukas ni sebe, ni sve nas koji ti drzimo palceve kada budes sastavni deo spektakla pred tablom na prvom spratu Kule A...

Ispit je javna stvar. Da li treba da dolazim da slusam?

Alnus Glutinosa

QuoteIspit je javna stvar. Da li treba da dolazim da slusam?

Neeeeeeee, vec se tresem, jos mi samo vi falite!   :)   :roll: