potvrdjivanje farmakologije

Started by kaja, 28-02-2007, 15:34:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Harry

Kod profesorice Radice indeksi treba da se predaju do 14.3. u 10h.
Ispit ce verovatno biti od 18.3.
Pozdrav svima.  :wave:

BK

Nek me ispravi neko ako gresim, kod prof Ugresica se predaju indexi do 11.3., a kod prof Miroslava do 12.3.

tince

Da li neko zna kada je potvrdjivanje  farmakologije za april? :cvet

Ivke

Ja sam danas potvrdila, tako da verujem da moze narednih  par dana...

tince

Jel ograniceno od koliko do koliko sati ili moze samo da se ode?
Da li se zna kad pitaju u aprilu?

irena

Samo odes i potvrdis, a mislim da moze svaki dan od 9, pa bar do 12-13h, bitno samo da je tehnicarka tamo.
Nadam se samo da ce profesori uzeti u obzir cinjenicu da ovaj rok ipak traje do 24. aprila, pa da nece ispitivati bas od 15. do 20., kao sto su rekli, tj. kao sto procitah u jednoj od tema.

tince

Ja sam danas potvrdila ispit, indeksi treba da se donesu do 11.og aprila, a ispit ce poceti od 17.og jer sve mora da se zavrsi do 20.og  :hm

prozac

ja sam danas pitao na institutu zasto je ispit 17og,ako traje do 24og,oni su mi rekli da nisu znali da rok traje do tada i da ce asistentkinja to proveriti o MOZDA promeniti termin...tolko o komunikaciji na nasem faxu...

janna

Danas su rekli da ce ispiti NAJVEROVATIJE biti od 21.,mozdaaa...

irena

Meni rekose da ispit JESTE od 21. Kod prof. Ugresica indexi se predaju do 10.aprila, a kod prof. Savica do 14. Za prof. Radicu ne znam.

Anabel Lee

Potvrðivanje izlaska na ispit oz farmakologije u julskom roku je pomereno sa srede 25.06. na petak 27.06, jer æe spiskovi tek tada stiæi na institute.

bzzz

da li neko zna vreme potvrdjivanja za sutra, do 10h ili posle 10h ili...?

Anabel Lee

Ne znam zaista, ali sam sigurna da nece praviti problem ni da se zakasni. A mozda je najbolje da doðe¹ oko 10h i da onda ne razmi¹lja¹ mnogo. :wink:

zerocool

Da li neko zna do kada traje potvrdjivanje? Znam da je uvek par dana, pa pretpostavljam da sutra pocinje, a da ce moci i sledece nedelje da se potvrdi

anacid

Potvrdjivanje pocinje sutra, a moci ce i u ponedeljak da se potvrdi.