Ljubav na daljinu: dobre i lose strane

Started by lijepa bosanka, 19-06-2006, 15:19:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Dva grada,jedan par-a izmedju njih dovoljno prostora za gomilu nesporazuma....
Medjutim,veze na daljinu mogu da pruže i novu vrstu bliskosti.....


Mislim da je većina imala priliku to da doživi.....Pa da vidimo šta vi mislite i kakva su vaša iskustva po tom pitanju??


Ja sam pokušala,ali nisam uspjela da njegujem ljubav na daljinu..... :ohwell:
Poslije tri godine....sve je puklo.....nestalo....i mislim otišlo u nepovrat.... :'(

trinity

Meni sve extra funkcionise samo je pitanje koja je svrha toga da li cemo moci da nadjemo neko pametno resenje za nasu buducnost
Beograd - Podgorica i nije tako daleko
P.S. Pereco da ti nije palo napamet da nesto kazes o ovome (mislim direktno o meni ili njemu)
:V :V

nasty girl

bilo je lepo dok je trajalo... :wink:

izgleda da je 500 km bilo previse za nas dvoje... :( :(

to je bilo vidjanje jednom u 2-3 meseca... :ohwell: :ohwell:

lijepa bosanka

Pa da.....od svega ostane samo to...."bilo je lijepo dok je trajalo".... :ohwell:


Vampire 666

nisam imao takvih iskustava, ali kod mene to definitivno ne bi uspelo...

yeca

ok, to uspeva ako je veza trajala neko vreme (du¾e vreme) pa je stabilna, potkovana pa se razdvoje i èekaju pa to onda i ima nekog smisla ...
ali ako je u startu veza na daljinu,... i on i ja smo poku¹avali par meseci ali je puklo..
na poèetku veze kad ste najzagrejaniji i kad treba najvi¹e da se vidjate, èujete, u¾ivate, vi ne mo¾ete ...
srce se hladi, razum budi.. jednostavno "daleko od oèiju, daleko od srca"
sve se svede na natezanje i ogromnu volju i ¾elju... a da li je uvek imamo??

lijepa bosanka

Pa meni je trajala 2 godine......bili smo svaki dan zajedno.....i onda odjednom....oti¹ao on na fax,pa ja....ali ne u isti grad....Tako da je poèelo sve vi¹e sumnji.....i tako tri godine......razdvojeni.....vidjali se 1-2 puta mjeseèno.....mene je to ubijalo.....bila mi je potrebna ljubav pored mene.....a ne kilometrima daleko....
Bilo je poku¹aja da se ne¹to promijeni,ali nije uspjelo..... :'(

Danas ne znam ¹ta mi je gore ova  usamljenost ili veza na daljinu ,koju sam imala.... :ohwell:

Alnus Glutinosa

Nisam imala priliku da kusam vezu na daljinu, ali mislim da ja to ne bih mogla. Kakva sam budala, ja bih smislila nacin i preselila se u taj udaljeni grad!!! :embarrased:

LB, neces vecno biti usamljena!!! Nemoj biti tuzna, molim te!!!  :[

Blesava*

 Verujem da to moze da funkcionise samo ako par cini dvoje zrelih,odgovornih,odlucnih i vernih ljudi...Imam takav primer u okruzenju...i uskoro ce pred oltar...  :>  :>

nasty girl

mislim da i kada je stabilna veza, a na daljinu da ce puci kad tad...

jednostavno nije to to... cijes se sa njim svaki dan telefonom...ali on nije tu kada ti je tesko da te zagrli,a ni ti nisi tu kada je njemu tesko...

:'( :'( :( :( :(

Quote from: Blesava* on 19-06-2006, 21:43:21
Verujem da to moze da funkcionise samo ako par cini dvoje zrelih,odgovornih,odlucnih i vernih ljudi...Imam takav primer u okruzenju...i uskoro ce pred oltar... :> :>

blago njima i svaka im cast... :loptica :loptica

vladimir

Мој бивши цимер је имао везу на даљину и скоро се венчао са том девојком.Опет, моја веза на даљину је пукла ( на срећу!!! :loptica ).
Свака веза је прича за себе!Ако је љубав она "права", издржаће и хиљаде километара даљине... :wink:

Bred

Mislim da ljubav na daljinu nije moguca

Darker

Oov se nadovezuje nekako na moje razmi¹ljanje o braku... I da, mislim da je danas uz internet moguæa veza na daljinu... Pogotovo ¹to kad se sa nekim ne vidi¹ po par meseci, pa vam je svaki put kad se vidite ko prvi... Zavisi naravno od stabilnosti i zrelosti te liènosti... Ja ne verujem da bih mogao :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ali moj najbolji ortak mo¾e... E sad dokle videæemo, veæ 2 godine uspe¹no... A ima i poslovica, da ko ne mo¾e da voli nekoga ko nije pored njega, njemu je onda svejedno koga voli (samo da je tu)  :wink: :wink: :wink: :wink:

willie the scot

vezu izmedju dvoje fizicki razdvojenih ljudi je jako tesko odrzati,pogotovo ako se radi o periodu u kome se oboje intenzivno razvijaju kao sto je period studiranja.ako su razdvojeni ne mogu da oblikuju jedno drugo i razvijaju se u razlicitim pravcima-udaljavaju se.jel nekad sretnete ljude iz srednje skole sa kojima ste nekad bili bliski a niste bili u redovnom kontaktu,pa sad pokusavate opet da ostvarite blisko prijateljstvo?ide tesko, iako ste se povremano culi telefonom.tako i veza,ne mozes stalno da prelazis tu granicu pa se vracas unazad...u vezi ljudi moraju da rastu zajedno.a tu je i sex,koji daje iluziju da ste ponovo bliski iako se udaljavate...

Bred

Quote from: Darker on 20-06-2006, 22:39:04
A ima i poslovica, da ko ne mo¾e da voli nekoga ko nije pored njega, njemu je onda svejedno koga voli (samo da je tu)  :wink: :wink: :wink: :wink:
Zanimljivo :`