Anatomija

Started by provista, 02-06-2006, 16:42:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Ah da, sad mi se upalila lampica. Ok, necemo da ogovaramo

zoe

mamin sin je skroz ok, ne morate bas tako ostro... inace, sa anatomijom je sad sve drugacije. nema vise profesora nego je profesorka kojoj nikako ne treba verovati na rec kad kaze sta treba a sta ne treba za ispit. savet, spremati iz one knjige sto je izdanje kosovske mitrovice, sve kosti, misice, cns maximalno skratiti, cisto glavni delovi mozga...vene ne uciti...ne mogu da se setim sta jos...ako se neko necega seti nek pita pa ako se ja setim, cu da kazem

Masha

A kako se zove ta vasa nova profesorka?

zmajic

#18
Ma dobro, svako ima svoje misljenje! Nekako ga pola njegove grupe nije podnosilo na vezbama.
Nije on kriv... Dobro, ta tema je gotova, sa moje strane.     :P

Quote from: zoe on 13-06-2006, 22:25:38
mamin sin je skroz ok, ne morate bas tako ostro...

zoe

Profesorka je Anka ili Ana Rankovic. Ne znam da li ona sada drzi biohemicarima, al u proslom semestru  je bila tu.

Masha

E pa nista mi to ime ne znaci. Ja sam mislila da je jedna druga koja je fina i skroz ok pa da vas utesim,ali ovako ne mogu. U svakom slucaju srecno svima! :loptica

pekmez

Quote from: zoe on 15-06-2006, 17:49:03
Profesorka je Anka ili Ana Rankovic. Ne znam da li ona sada drzi biohemicarima, al u proslom semestru je bila tu.

predaje, predaje.

zmajic

#22
"Koleginice nemoj da mi uznemiravate kolege doktore!"  je bila njena izjava u januarskom roku kada je neka devojka pozvala asistenta da ga nesto pita. Ma sva je bXak. Ne znam ko je antipaticniji, ona ili Vuk?!   :L Mozda je to deformacija svih ljudi sa medicine?! Ko zna!   :confused:

zoe

Anegdota sa testa u januaru: Zove jedna koleginica Vuka da ga pita neko pitanje o nekoj kosti. A on njoj kaze: "Ne znam ja kosti!" A koleginica: "Dobro", i pokaza mu drugo pitanje, "ali ovaj ovde testis sigurno znate!" :lol: :lol: :lol: :~

yeca

Pa je l' znao?  :>

pekmez

Quote from: zoe on 13-06-2006, 22:25:38
inace, sa anatomijom je sad sve drugacije. nema vise profesora nego je profesorka kojoj nikako ne treba verovati na rec kad kaze sta treba a sta ne treba za ispit. savet, spremati iz one knjige sto je izdanje kosovske mitrovice, sve kosti, misice, cns maximalno skratiti, cisto glavni delovi mozga...vene ne uciti...ne mogu da se setim sta jos...ako se neko necega seti nek pita pa ako se ja setim, cu da kazem
¹ta, zar vas je prevarila, i koja je prolaznost bila?

zoe

Mislim, ono sto je ona rekla da se spremi bilo je dovoljno samo za prolaz, ali ako si malo ambiciozniji to nije pilo vodu! Opet mislim da je histologija vadila stvar jer su , u principu, bila pitanja sa kraja praktikuma.
Quote from: yeca on 17-06-2006, 20:23:48
Pa je l' znao? :>
Mislim da je zakolutao ocima :roll: :roll: :roll:

pekmez

hvala, a prolaznost, (mislim koliko vas je pro¹lo u januaru)?

zoe

Uh ne bih da omanem, ali mislim da nije bilo skandalozno! Ja znam samo par ljudi koji su pali. Posto su nam odmah upisivali ocene (2 sata posle testa), nije na oglasnoj tabli bio nikakav spisak ljudstva koji je polozio, pa nismo ni mogli da svodimo statistiku! Eto, al sto te to toliko zanima?

pekmez

e, hvala, pa da vidim koje su mi ¹anse, a da li se pi¹u oni latinski izrazi ili je sve na zaokru¾ivanje na antomiji.