Toxini - II kolokvijum

Started by spavalica, 23-05-2007, 01:00:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

uglavnom rezultati jesu dobri. mislim da je malo ljudi palo, koliko sam ja ovlas pogledao...

Ivke

 A da li neko zna kada ce biti kolokvijum u septembru ??

salexandar16

Da li se zna kada je popravni kolokvijum iz toksina?

Lucija

prvog radnog dana u mesecu

Ivke

 Jel to sigurno?Znaci mi cemo imati 3.9. Verovatno da se vreme ni ne zna...dodjes, pa kad bude... :djavo

Bred

koliko se ja secam na toxinima na tabli stoji prilicno dugo vremena obavestenej da se zaostali kolokvijumi polazu SVAKOG PRVOG RADNOG DANA  u mesecu!

Ivke

ok...samo nemoj da se ljutis... :run

Bred

Ne ljutim se ivke, i inace kad god ne navedem ime onom kome se obracam to znaci da se obracam svima :cvet

Ivke

 Salim se i ja malo, naravno...ali stvarno nisam bila sigurna...pa rekoh bolje da pitam...mada... :K

Bred

[off]mada zasto bih ja imao razlog da se brecam na tebe?[/off]:wink: [off]glavu dajem da ce jos zilion ljudi pitati isto ovo sto i ti, zato sam bio malo grublji [/off]:K :cvet

salexandar16

Ja naèuh da je kolokvijum 12. septembra. Neka neko potvrdi ovu informaciju.  :hmm

Yasmin

Za generaciju koja je 2006/2007. godine vezbala toksine popravni kolokvijum (test) je 12.9. u 12h u A1.

Ivke

 Pa ovo je odlicna informacija...samo ako je proverena...

Yasmin



Za generaciju koja je 2006/2007. godine vezbala toksine popravni kolokvijum (test) je 12.9. u 12h u A1.

Ovo obavestenje stoji na oglasnoj tabli, tako da je informacija proverena!

jovana

 ako neko ima nesto od testova,ajde molim vas okacite,da vidimo sta nas od prilike ceka!!! :help: