usmeni kod prof.Brizite

Started by MiKy, 04-06-2007, 15:52:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MiKy

cula sam da ona pocinje da ispituje od ovog roka...na predavanjima je bila ok,ima li neko neku informaciju?
da li mozda neko izlazi kod nje u prvom roku?

MiKy

da nije neko polagao kod profesorke? mozda znate nekog?

MiKy

ljudi jel izlazio neko na usmeni u ovom roku? ima li kakvih utisaka?

yeca

Miky, prof. Bri¾ita poèinje da ispituje tek od 29. juna - prvi put u svom ¾ivotu (valjda), prvi put u ovom roku, tako da, pre toga ne oèekuj ikakve utiske!
Bila je ba¹ OK na predavanjima, takav utisak odaje, fina, nije mrgud, ba¹ je simpatièna - k'o bon¾ita  :happy:

MiKy

 :cvet nadam se da je tako...

ljubi

yeco, da li je to proverena informacija da profesorka pocinje da ispituje od 29. juna?

MiKy

mislim da pocinje ranije....

Jeca

Prof. je pocela da ispituje....moj drug je juce polagao i sve je bilo ok....

tarantulica

Profesorka je pitala i u prvom terminu, ali nikako da chujemo utiske...  :ball2:

MiKy

Jeco sta kaze drug? jel se pise koncept? kako ispituje? ....?

yeca

OK, onda sam pogre¹ila i ako sam bdela nad onim institutom nekoliko sati - uèinilo mi se da ona ispituje od 29. juna!
Svejedno, mislim da je OK, a ovi koji su odgovarali kod nje nek se oglase...
Mada, generalno, utisci jako slabo idu na ovom podforumu  :ball2:

MiKy

ljudi su jako nezainteresovani za forum u poslednje vreme,reklo bi se...? ili svrate,pogledaju sta ih zanima i to je to..slabo ko hoce da podeli iskustvo,pogotovu ako polozi neki ispit,onda ga nista vise ne zanima     mozda malo odoh:OFF ali sorry  :roll:

Jeca

Miky, nista mi nije rekao, dobio je 10 ako ti nesto znaci :)

Ako ga nadjem pitacu ga, pa da vam prenesem, ali neverovatno mi je da NIKO nema da je vec odgovarao kod profesorke, a da nije dosao na forum :roll: Kao da niko ne kaze ni utiske kod prof. Miletic...ni kombinacije, niiiiiiiista....  :run

Bred


stam

kombinacija
     klasifik.proteina
     podela masnih kis.
     vitamin c
     lizinoalanin
utisci ok