Analitièka hemija(iskustva sa usmenog i pismenog ispita,komentari,diskusije,pitanja)

Started by zivanshe, 01-07-2006, 23:33:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Postoji forum Cestitke pa tamo cestitajte :>
Darker, o kojoj profesorki ti tacno pricas?

Darker

O dotiènoj, Jelkiæ-Stankov...

Bred

Pa ti si jedini koji je imao tako iskustvo sa njom...

Darker


zivanshe

valjda kod svakog profesora postoji po neki primer studenta koj je atipichno proshao.  : ]
meni je stvarna bilo prijatno na ispitu (koliko to moze da bude uzev u obzir priliku).

ivilija

Darker nisi dobro naucio!!! Obzirom da poznajem profesorku ne bih rekla da bi bilo kog ostetila!  :twisted:

Darker

#21
Nije ona mene o¹tetila... samo je ispala malo ne-fer, èini mi se, ali dobro, svi smo mi ljudi... A mo¾da sam ja bio nervozan i utremiran posle vi¹e od sat i po èekanja, tako da sam verovatno malo overreact... Ali mogla je to malo suptilnije da mi objasni, za¹to zaslu¾ih sedmicu :wink: :>
Drago mi je ipak, ako sam jedini imao takvo iskustvo...

provista

U koliko sati je ispit iz analiticke

Coolgemini

Ispit iz analiticke je 4.septembra tj u ponedeljak u 14h :!

Nea


  Danas mi je na pismenom ispitu iz analiticke receno da studenti koji su na spisku za usmeni kod Slavice Razic nece usmeni polagati kod nje jer ce ona biti odsutna narednih mesec dana, vec ce  imati pravo da se po izlasku rezultata sa pismenog sami opredele kod koga ce polagati usmeni.

  E pa sad, s obzirom da spadam u grupu nih srecnika, zanima me kakav bi izbor po vasem misljenju bio najpametniji? 

maki

cula sam da je Vera Kapetanovic extra..ne davi i skroz je puna razumevanja..

Bred


Masha

Da sam na tvom mestu izabrala bih prof. Jelikic.

zoe

Jelikic ili Kapetanovic, obe su bas fine!
Ja bih ti i Kacu preporucila jer sam bila kod nje na vezbama i zena je stvarno extra, al ce ljudi sad verovatno paljbu na mene pa... :run

Ceo taj institut je fer, nemoj da brines!

Coolgemini

Izaberi Jelikic...zena je stvarno extra prijatna i tolerantna...Ponasha se sa tobom bukvalno kao na TI :wink:...ne bih ti preporucio Kapetanovicku,barem ja nisam stekao neki pozitivan utisak o njoj,a i nemam ista iskustva sa doticnom... :roll: